Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék baby sitter?

DanteSoS kérdése:

Hogyan lehetnék baby sitter?

Figyelt kérdés
hogyan lehetnék fiú ként bentlakásos baby sitter

2014. jún. 16. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt, ha megtanulsz írni. Hülyére, műveletlenre nem szívesen bízza senki a gyerekét.
2014. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
neked mi bajod van te nem tudsz olvasni én helyesen írtam le mindent
2014. jún. 16. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nos, anyaként, nem azt nézném, hogy fiú-e vagy lány a babysitterem, hanem:

- hogy bánik a gyerekekkel?

- Képes -e foglalkoztatni őket? Értem ez alatt, hogy nem kiengedi ajátszóra a gyerekeket, aztán nézi, hogy mit csinálnak, hanem adott esetben le tudja -e kötni a figyelmét, mondókázik-e, ha a gyerek kéri, rajzolnak-e, fejleszti-e úgy, mint én, vagy legalább törekszik-e rá.

- Tudja, hogy mit kell kezdeni egy beteg gyerekkel.

- Képes-e az elveimnek megfelelően vigyázni a gyerekekre (kaja előtt nincs csoki, a vitákban következetesen megoldani a problémát stb).

- Kisebb baleset esetén képes-e helytállni, tud -e gyereket nyugtatni


Valamint, ha bentlakásos bébiszitter valaki, akkor nyilván képesnkek kell lennie éjszakázni, hajnalban kelni,ha a gyereknek baja van.


Na, ha ezt mind érzed magadban, akkor ovodákban-ovis korú ismerősöknél tájékozódhadsz. Elsőnek csak egy-egy órára próbálj ki bébi szitter lenni és ha megy és tetszik, akkor lehet később már ajánlani is fognak. Húgomék 3. hónapja nem találnak normális bébiszittert, ez nem olyan egyszerű dolog, mint sokan azt hiszik.. Bentlakással meg igen kevesen keresnek itt magyarországon gyerekfelügyelőt.

2014. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!