Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyn lehetnék türelmesebb?...

Hogyn lehetnék türelmesebb? Tippek a feszültség levezetésére?

Figyelt kérdés

Mindig nyugodt embernek gondoltam magamat, de mióta megszületett a babám kiderült, hogy nem vagyok az :(

Ha pl felkel 3-kor, mert úgy érzi kialudza magát és már 1 órája nem lehet visszaaltatni mert játszani akar, akkor nagyon ideges tudok lenni. Sokszor azt gondolom, hogy a gyerek nem normális, néha le is hülyézem, pedig ilyenkor én vagyok az sajnos, nagyon jól tudom.

Napközben ha ideges vagyok annak általában a férjem issza meg a levét. Ez is a lehető legrosszabb megoldás tudom.

Új helyen lakunk, a kisgyerekesek itt elég kirekesztőek, társaságom nincs. Örülök, ha a házimunkát meg tudom csinálni, így bármilyen korábbi hobbi kilőve.

Mennyi magnéziummal tudnék egyenesbe jönni?


2014. jan. 17. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:
az alvàsmegvonàs nagy úr, és aki nem birja, annak érdekes dolgok fordulhatnak meg a fejében... Megpróbàlhatod a magne B6-ot. Ja és ne legyen lelkiismeretfurdalàsod.
2014. jan. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ihatsz nyugtató teát is!

[link]

2014. jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Merre laksz?Itt is ugyanaz a helyzet mint nálad.Nekem sincs senkim akivel kikapcsolódhatnék :(

Nem tudom mi lenne a jó feszültséglevezetés :( Én már szedtem a magne b6-ot,szedtem valeriana relaxot,de semmi nem használ :(

2014. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!