Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok le ezt?

Ti hogy reagálnátok le ezt?

Figyelt kérdés
A férjem ezt vâgja a fejemhez: azert vagyok itthon hogy a gyerekkel legyek es hogy 8 éve csak a seggemet hízlalom...
2013. okt. 21. 09:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon rosszul esne. Bízd rá egy teljes napra a gyereket, plusz főzzön kaját és mosson ki, és takarítson is. És majd rájön, hogy nem csak a seggeset hízlalod otthon egész nap. Tipikus férfi szöveg.
2013. okt. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nagyon megsértődnék.


Miért vagy otthon 8 éve? Ha azért, hogy neveled a közös kisgyereketeket, akkor nagyon nem volt fair amit mondott a férjed. Viszont ha mondjuk a legkisebb gyerek is napközben oviban van, akkor talán lehet abban valami amit mondott, viszont stílus még ebben az esetben is elfogadhatatlan.

2013. okt. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Ehhez ismerni kellene az előzményeket is (bár a stílus durva).


Ezek szerint te 8 éve otthon vagy, 1 gyerekkel. Valószínű többször szólt már, hogy inkább dolgozni menjél, lehet, hogy most fogyott el a türelme. Az indulata ebben az esetben érthető (a stílusa... biztos elborult az gya, nagyon felhúzta magát).

2013. okt. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Van munkam.1 eves a fiunk. Azota vagyok itthon.terhesseg alatt hiztam sokat mert veszelyeztetett voltam es sokat kellett fekudnom. Mar fogytam azota tiz kilot de eszre sem veszi.Itthon van mindig tiszta ruhaja, fozok allandoan mosogatok de a gyerkoc mellett nem megy csak ha ö is itthon van.
2013. okt. 21. 09:22
 5/34 anonim ***** válasza:
1%
A stílus kicsit durva, de lényegében igaza van. Ha gyerekkel van otthon az ember nem sok dolga van, pláne ha ilyen sokáig.
2013. okt. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Na így viszont telejsen elítélendő a férjed viselkedése.


Ezt amúgy egy vita során vágta hozzád? Vagy csak úgy?

2013. okt. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
1%

Nyilván zavarja, hogy elhagytad magad terhesség alatt és elhíztál, azért a terhesség alatt ez nem muszáj akkor sem ha veszélyeztett vagy, oda kellett volna a kajára figyelni.

Egy 1 éves gyerek mellett meg rengeteg ideje van az embernek mozoghatnál valamit.

2013. okt. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
79%
Hát biztos nagyon rosszul esne, és tuti hogy vita kerekedne belőle, amit én nyernék, mert előadnám hogy nekem mennyi dolgom van :D Viszont ettől függetlenül tudnám hogy igaza van, és elkezdenék tenni ellene. :)
2013. okt. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

"azert vagyok itthon hogy a gyerekkel legyek "


nem lehet, hogy már beszélni sem lehet veled, mert mindig csak a gyerekről mondod a magadét? Azért a kapcsolat nem csak annyi, hogy mosok főzök rá, meg takarítok, legyel ennyi elég.


Az 1 éves meg olyan pici, hogy megindokolná azt, hogy minden idődet a gyerekkel töltöd. Az, hogy ellátod a háztartást, alap, ha otthon vagy. Valami más gondja van a férjednek, amit nem írtál le.

2013. okt. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
88%

Most látom, hogy a házi munka csak akkor megy, ha a férjed otthon van?????????????? Ez komoly???????????


Ne haragudj, de mit csinálsz egész nap akkor? Jogosan dühös a pasi. Hazamegy, a lakás szalad, a gyerek az ő nyakába, te meg nekiállsz dolgozni. Mit csinálsz egész nap?


Ne mondd, hogy megterhelő a házimunka az 1 szem 1 éves mellett, mert nekem itthon 2 szem 1 évesem van, meg egy 2 és fél évesem. Azaz 3 kicsi gyerek, és el tudok mosogatni, főzni, teregetni, takarítani. Nem vagyok szupernő, de a gyereket be lehet tenni a kiságyba, járókába, kiviheted a konyhába magad mellé... Sokszor úgy vagyok, hogy na, van 10 percem, addig nyugton vannak, ami belefér.... Ilyenkor csodákra vagyok képes. Egyik 10 perc a tergetés, másik 10 perc a mosogatás, a 3. a pakolás.... (akkor vannak 10 percek, mikor a gyerekek nyugisak, vagy belemerülnek a játékba, mesébe)

2013. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!