Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekeink között 14 hónap...

Gyermekeink között 14 hónap korkülönbség lesz. A nagyobb lány, most fiút várunk. Milyen tapasztalataitok vannak, mint szülőknek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Fürdetéssel, etetéssel, a tesók egymáshoz való viszonyával kapcsolatban, meg minden egyébbel kapcsolatban, ami eszetekbe jut, várom a hozzászólásokat! :)
2014. jún. 22. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia.Nálunk pont ugyanez a helyzet. Lányom 19, fiam 5hónapos. Lányomnak terhessg alatt sokat beszltem arról, hogy testvére fog születni, a maga kis szintjn megrtette, puszilgatta a hasam. Mig kórházban voltam, anyukám vigyázott rá, ő tanitotta a játkbabán, hogy hogyan szeresse. Folyamatosan puszilgatja azóta is s ölelgeti. De már mostanában kezd rá fltékeny lenni, folyton ugyanaz a játék kell neki, ha üveges bébiételt kap, akkor neki is kell belőle, pedig ő annyi idős korában utálta. Fiam tápszeres, sokszor ha látja, hogy etetem, odajön ő is segiteni. Amig szoptattam 2 hónapig, addig nem volt furcsa neki, mondtam, hogy most anya a babát eteti. Fürödni először a kisebb szokott, de volt már olyan is, hogy együtt fürödtek. Sétánál szereti lányom tolni a babakocsit. Az alvásnál nem zavarja, ha együtt alszonak, édesen átöleli. Ha valami kérdésed akad, nyugodtan irj privit
2014. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!