Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásároltam a vaterán mit tegyek?

Vásároltam a vaterán mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vásároltam a vatera piacterén egy 100db-os ruhacsomagot, használt, de jó állapotú ruhák voltak hirdetve, az egik érdeklődő rá is kérdezett a ruhák minőségére, az eladó pedig azt írta nagyon jó minőségüek 1 gyerek használta. kb a fele volt fényképezve, de rossz minőségű képek voltak róluk, ma megérkezett a csomag, nagyon csúnya divatja múlt ruhákat tartalmaz, amit még játszani sem adnék rá a gyerekeimre. Az eladó ajándékot is küldött cipőket és játékokat, kedves lehet,de a ruhák állapotából ítélve szegény család! A facebooon rákerestem és három kislánya van, kis korkülönbséggel a ruhákat tuti nem egy gyerek hanem mind a három használta, a 100db-ból kb 10 darab olyan ami elfogadható. Mit csináljak??? 15.000Ft-ot fizettem értük.

2014. júl. 4. 13:51
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem ha tisztességes visszaveszi úgy, hogy te viszont vállalod a postaköltségeket, mindet. Így őt kár nem éri, újra eladhatja, te pedig vállaltad a látatlanban történő vásárlás következményeit. Hányszor jártam már így, rossz lett a méret, tettem vissza én is a vaterára eladni. Tudom, a te eseted nem ugyanez. Ilyen eseteket elkerülendő én mindig kérem, és én viszont is mindig felajánlom, hogy utalás előtt normális méretű képeket küldök emailben a cuccokról, onnan már el lehet dönteni azért, hogy néz ki az áru valójában. Ezt még vásárlás előtt a terméklapon lelevelezem, ha valaki nem vállalja így, akkor az gyanús, nem kell az áruja.
2014. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!