Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha vásároltam a vaterán egy...

Ha vásároltam a vaterán egy babaholmit akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Azt adtam meg,hogy levélként előre utalással ilyenkor ezt,hogy kell megoldani?Soha nem csináltam még és aki ebben jártas tudna-e nekem segíteni?Köszönöm!
2011. márc. 29. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A.) írsz egy mailt az eladónak (a címét megkapod automatikusan a vaterától egy mailben), hogy milyen bankszámlaszámra utalhatod az összeget, elutalod és a postás hozza majd a csomagot (jó esetben).

B.) felhívod az eladót és ott kérsz bankszámlaszámot. Ha a közelben lakik, akkor meg inkább vedd át személyesen, és akkor a helyszínen rendezitek az összeget.

Ne lepődj meg, a végösszeg több lesz, mint amennyiért megvásároltad a terméket, mert még hozzájön a postaköltség.

2011. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nyertél, vagy fix áron vásároltál, akkor emailben megkapod az eladó elérhetőségét. Vedd fel vele a kapcsolatot! Úgy fog menni, hogy megadja a számlaszámát, te átutalod a pénzt, ő pedig ahogy megkapta, küldi az árut.
2011. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!