Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kisfiamat Bencének fogják...

A kisfiamat Bencének fogják hívni! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 16:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben nagyon tetszett ,mára elcsépelt szerintem !
2010. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, bár elég felkapott név. A környezetemben minden 4-5. kisfiú Bence.
2010. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szép név, csak túlságosan divatos, rengeteg Bence van.
2010. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hú asszem egyik munkatáram is azt adja majd a fiának. Szép név és ha nem érdekel hogy sok van belőle akkor miért ne? :)
2010. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyre gyakoribb,már nekem sem tetszik.Ráadásul az idióta Fekete Pákó gyereke is Bence...
2010. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell, hogy tetszenn a gyreked neve, ne azzal, foglalkozz, hogy hány Bence van, vagy kié Bence!

Az én fiam is Bence Márk.

Nem értem az olyan embert , aki az alapján válsazt neve, hogy mennyire gyakori.

Lányom Szonja Jázmin, mind a kettő gyakori név, de ki nem sz@rja le.

Nekem nem tetszenek a régi magyar nevek, úgyhogy egyik gyerkemetnek sincs olyan.

2010. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

tetszen

nevet

gyermekemnek


előző

2010. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%

Nekem nem tetszik. DE! Nem az én gyerekem, hanem a tied :) Legyen Bence, ha neked tetszik :)

Inkább legyen 100 Bence, mint 1 Kevin vagy Martin vagy Krisztofer.

2010. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szép név. Igaz, hogy gyakori, de régen is csak pár név volt felkapva. Mindenki János, József, Ferenc vagy István volt. Szerintem érdemes megkérdezni a nagyszülőket, hogy hány Józsi vagy Erzsi volt az osztályban, és senkit sem zavart.
2010. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik, csak nagyon sok a Bence manapság. Az elmúlt egy-két évben valamikor ez volt az első számú név, amit újszülötteknek adtak. Mondjuk én se adtam ritka nevet, szóval mindegy (az én fiam Krisztián, az is gyakori eléggé, pedig én csípem a ritka neveket, de csak nőiben).
2010. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!