Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azoktól kérdeznék akik szoptat...

Azoktól kérdeznék akik szoptatnak és hasfájós a baba?

Figyelt kérdés
Elég csúnyán kijött az aranyerem az utóbbi időben (3 hónapja szültem, 2. baba), szoptatok. Nagyon (NAGYON) hasfájós, szinte alig ehetek valamit, vagy legalábbis nincs ötletem hogy mit ehetnék amitől nem fáj a hasa, de én picit könnyebben tudnék wc-zni, mert így elég kellemetlen. Tudnátok tippeket adni hogy miket egyek? (ilyeneket ne írjatok hogy szezámmag, mert az egészben jön ki, nem túl kellemes, és az aszalt gyümiknek semmi hatása)
2014. júl. 10. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Citromfű tea emésztést javító és nyugtató, nagyon jó hatással van a babára, saját tapasztalat! Kamilla tea, és jó hatású a rántott köménymagos leves, a köménymag a lényeg, ha nem akarod egészben, akkor őrölt formában.

Reggeli előtt éhgyomorra rostoslé, nekem a leghajtósabb a sárgabarck és a körtelé rostos.

Én nem azt mondom mit egyél, hanem mit igyál, egyáltalán a sok-sok folyadék kedvező hatású mind a szoptatásra, mind az emésztésre nézve.

2014. júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Guttalax cseppek. Szoptatás alatt szedhető. Nekem sokat segített. Ja és az aranyérre Sperti krém. 5 hónapos volt a lányom mire elmúlt.
2014. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lenmagolaj egy kanállal naponta, az nem hiszem, hogy rosszat tesz pocakfájásra.

De elvileg a joghurt és a kefír (savanyított tejtermékek) nem ártanak hasfájós babáknak, lassan próbáld bevezetni.

A guttalax hashajtó, az aranyérnér inkább csak ront a helyzeten.

Az én babám is nagyon hasfájós volt, függetlenül attól, hogy mit ettem, nekünk nála az Infacol és a szélcsövezés bevált. És az idő, 3 hónapos kora után kinőtte szerencsére.

2014. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kis mennyiségben széklet lazító. Egy próbát megér.
2014. júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Infacol-t kap, már elmúlt 3 hónapos de hasfájós (a bátyja még 8 hónaposan is az volt :(( ) Kipróbálok pár dolgot amit írtatok, hátha valamelyik működik, még egyszer köszi :)
2014. júl. 10. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!