Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek a férje/párja ellenezte a második babát aztán mikor véletlenül becsúszott mégis örült neki?

Figyelt kérdés

Van már egy kétévesünk! Ő is csak jött!! :D igazi kis ajándék volt! A párom nem akar másikat én igen! :)

Természetesen védekezünk! Az első baba is gyógyszer mellett fogant! Most óvszert használunk de néha megszakításos módszert alkalmazzuk! Én mindig mondom neki hogy ha teherbe esek én nem fogom bánni erre az a válasza hogy tudja és mosolyog! Nem tudom hogy igazából mit is akar de úgy érzem ha terhes lennék nem lenne gond belőle! Volt másnak is így?? Válaszokat előre köszönöm!! :)


2014. júl. 12. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen, de a "véletlen" becsúszott nőkből lesz a leghamarabb egyedülálló szülő.
2014. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A véletlen becsúszottat nem úgy értettem ahogy gondolod!! A kisfiam gyógyszer mellett jött össze! Beteg lettem és elég volt egy kis lázcsillapító!

Tudod vannak ténylegesen véletlen babák! Amire te gondolsz az a gerinctelenség netovábbja!

2014. júl. 12. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
A normális orvos elmondja, de a gyógyszeren is rajt van,hogy antibiotikum mellett kell kiegészítő védekezés, szóval tiétek sem véletlen baba akkor.
2014. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jaj de a kérdésre válaszolt....ez az álladó támadás.


ha mosolyogva mondja hogy tudja, és van mikor nem húztok óvszert, akkor nem hiszem hogy ellenezné, csak még korainak érezheti. tehát türelem.

2014. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a harmadik becsúszott, és mindkettőnket sokkolt a dolog. De miután eldöntöttük hogy megtartjuk, már ugyanolyan örömmel vártuk mint az első kettőt.
2014. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!