Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A lefejt anyatej, elkészített...

A lefejt anyatej, elkészített tápszer meddig áll el hűtés nélkül szobahőmérsékleten, vagy miután ki lett véve a hűtőből?

Figyelt kérdés

arra az esetekre gondolok, ha el kellene mennem valahova és beadom gyermekmegőrzőbe, ahol nem megbízható a felmelegítés módja(lehet megmikróznák)szerintem kb szobahőmérsékletű tej v tápszer az jó a babának, csak azt nem tudom meddig áll el.


pl lefejném, v elkészíteném reggel és vagy úgy vinném magammal du, vagy reggel még hűtőbe teszem, és du-ra felmelegedne szép lassan szobahőmérsékletre. vagy nem jól képzelem?


2014. júl. 15. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én anyatejet nem vittem sosem, max akkor ha tudtam h fél órán belül vagy az úton megeszi a kocsiban! Most már csak tápszeres, én csak max 3 órát tárolom a tápszert! Pl.: hétvégén hajókázni voltunk vagyis többször evett útközben, így van 4 rekeszes tápszeradagolóm abba kimértem neki, vittem 1 liter vizet neki és van tápszer keverőm így nem kell rázogatni és nem lesz csomós.

ilyen adagolóm van: [link]

ez meg a keverő: [link]

így akkor megcsinálom neki! Forrón szoktam vinni a vizet így a kövi etetésig még langyos, de én nem szoktattam hozzá h mindig meleg legyen neki... hidegebbet, szobahőmérsékletűt is meg eszi!

2014. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyermekmegörzőbe én biztos tápszert vinnék... anyatejet melegítés nélkül nem adnék neki mert a zsír csak kiül a tetejére! tápszernek meg 3 óra alatt szoba hőmérsékleten nincs semmi baja!
2014. júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. júl. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!