Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyet csinálni?...

Hogy lehet ilyet csinálni? Ember az ilyen?

Figyelt kérdés
Szüleimmel együtt lakunk sajnos. Apámnak minden nap be van osztva a pénze amit kap mert iszik. Ahonnan csak tud pénz vesz el hazudozik mire költi stb. Ma kipakolta a kislányom anyukám táskáját és a pénztárcából kivette a pénzét amit odavitt apámnak. Én végig néztem ahogy odaadja de nem adta mimd vissza hanem eltett belőle. Után aszoltam anyumnak, ő kereste a pénzt. Az apám meg letagadta azt mondta a kislányom szorta el biztos. Hogy lehet egy ártatlan gyerekre ráfogni és felhasználni a lopáshoz?? Nem tudom mit tegyek de valahogy költözni fogunkmés ezt soha nem bocsáltom meg. Van már egyébként is a rovásán nagyon sok de ez talán a teteje,bár amikor kidobott 2 szer minket az is vetekszik ezzel. Nem hiszem el hogy egy kisgyereket az unokáját ehhez használta fel .
2014. júl. 15. 13:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

szenvedély betegségnek hívják, és ilyenkor ő maga sem tudja mit csinál

költözz el a dolog megoldva

2014. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Én meg azt nem hiszem el, hogy végignézted ahelyett, hogy a kislány kezéből kivetted volna és visszarakod anyukád táskájába.
2014. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

Ezért nem kell a szülők nyakára szülni!

Költözz el!

2014. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt néztem végig ahogy apám adja vissza a lányomnak közben meg a zsebébe dugdos belőle. Ők laknak a mi lakásunkban a mi " nyakunkon" de inkább itt hagyom nekik és mi megyünk albérletbe.
2014. júl. 15. 13:10
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Már bocs, de ha apád piás, akkor gondolom láttál ettől szebb dolgokat is. És mire számítottál, majd a gyerek kedvéért megjavul? Kutyából nem lesz szalonna...

Éveken át ivott az apám, tudom miről beszélek.

2014. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Ne lakjatok együtt, a kislányod ne turkáljon más táskájában, apád menjen elvonóra ez a megoldás
2014. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Bár ő is kirakott minket anyámmal az ő lakásukból 2 szer, de én nem teszem ezt anyámmal. A saját lakásukat már eladósította a pia miatt.
2014. júl. 15. 13:12
 8/18 A kérdező kommentje:

Menjen elvonóra ja mert csak ugy besétálnak maguktól...

Ha valaki egyutt lakik a szülievel miért az az első hogy a nyakukra szűlt???

2014. júl. 15. 13:15
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Mi a fenéért kérdezel ha semelyik javaslat nem tetszik?Meg sem akarod oldani,folyton csak kifogásolsz mindent.
2014. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

mi rajtunk vezeted le a feszültséget, ehelyett a pénzt visszakérhetted volna tőle ha szemtanúja voltál a dolognak

inkább anyádnak szóltál

félsz apádtól? mert ezt vele kellene megvitatnod, nem itt tanácsot kérni

2014. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!