Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyet csinálni?...

Hogy lehet ilyet csinálni? Ember az ilyen?

Figyelt kérdés
Szüleimmel együtt lakunk sajnos. Apámnak minden nap be van osztva a pénze amit kap mert iszik. Ahonnan csak tud pénz vesz el hazudozik mire költi stb. Ma kipakolta a kislányom anyukám táskáját és a pénztárcából kivette a pénzét amit odavitt apámnak. Én végig néztem ahogy odaadja de nem adta mimd vissza hanem eltett belőle. Után aszoltam anyumnak, ő kereste a pénzt. Az apám meg letagadta azt mondta a kislányom szorta el biztos. Hogy lehet egy ártatlan gyerekre ráfogni és felhasználni a lopáshoz?? Nem tudom mit tegyek de valahogy költözni fogunkmés ezt soha nem bocsáltom meg. Van már egyébként is a rovásán nagyon sok de ez talán a teteje,bár amikor kidobott 2 szer minket az is vetekszik ezzel. Nem hiszem el hogy egy kisgyereket az unokáját ehhez használta fel .
2014. júl. 15. 13:00
1 2
 11/18 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Talán azért ez mindenkinek az első gondolata, mert ha valaki a saját lakásomban ilyeneket művelne, az menne a híd alá, vagy vinné a rendőrség, még ha a saját apám/anyám volna is. Elsődleges és egyetlen szempont a gyereked kellene, hogy legyen, nem pedig szentimentális hozzáállással adni a lovat apád alá. Van gyerekvédelem, és kényszergyógykezelés is! Mérd fel a lehetőségeidet a hatóságoknál, aztán lépj a tettek mezejére!
2014. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
Aki elfogadja, hogy egy alkoholista ember kihasználja és tönkretegye az ne panaszkodjon! Én kitenném, és kötelezném az elvonóra, aztán újratárgyaljuk, hogy van-e közös mondanivalónk. De ez én vagyok. Te meg odaadod az otthonod és a gyereked úgy nő fel, hogy a nagypapa lop, hazudik, iszik és még őt is meggyanúsítja, és még te is véded. SZerinted ez milyen élet és értékrend?
2014. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én nem védem csak anyukámat és a gyerekem. Nem akarok balhét a gyerek elött. Ha nem szólunk hozzá szépen csendben elvan a szobájában. Nem szól senkihez. Nem fogok patáriát csapni pont a gyerek miatt. Ő meg ezt nem érti csak az üvöltést hallja. És anyukám is szenvedett eleget. Nagyon roszul látjátok. Persze csapjak egbe kiáltő balhét amikor ugyis letagadja. Felesleges inkább legyen csöndben a szobájában mint hogy balhé legyen kitudja meddig. Igy is annyit elértünk hogy nagyjából beosztja a napi piát mivel itt laknak.
2014. júl. 15. 13:32
 14/18 anonim ***** válasza:

Megértelek kérdező! Ugyan ebbe a helyzetbe vagyok én is de nekem apósommal.......

Itt elég nehezen értik meg ha valaki szülővel vagy anyós apóssal lakik akkor ez már azt is jelenti, hogy a nagyszülők nyakára szülnek! Pedig ez nem igaz, van aki igen, de mi sem például és mégis le lettem nézve amikor kitettem egy kérdést pár éve.....

Ha gondolod akkor írj privibe, mert itt sokan belekötnének az igazságba! Ahogy azt teszik is és nem akarok vitákat!

2014. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
utolsó én nem értelek,nem hinném,hogy azon lovagolnának sokan,hogy a szülei nyakára szült,csupán jó megoldás ha külön költöznek,ennyi,vagy apukát kirakják csupán ötleteket kapott,ezért sem értem miért akadt ki
2014. júl. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyü azzal dobálózni, hogy rakja ki az apját, de kíváncsi vagyok, hányan tennék meg, ha ebben a helyzetben lennének...
2014. júl. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
akkor tessék légy okos adj tanácsot,én az elvonót javasoltam
2014. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Miért pakolta ki a kislányod anyukád táskáját? Miért adott pénzt apukádnak?
2014. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!