Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor vásároltok/vásároltatok...

Mikor vásároltok/vásároltatok előszőr a babónak?

Figyelt kérdés
17 hetes múltam, úgy terveztük, hogy babonából nem veszünk semmit a babának a 7. hónap előtt, de amiket kinéztünk azokat már nem gyártják és lehet, hogy később már nem kapunk. A 2010-es termékek meg ugyanolyan mínőségben dupla áron vannak.
2010. jan. 8. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a 24. héttől mindent megvettem, mert nem akartam a végén nagy pocival, dagadt lábban nyűglődni és jól tettem:) Szerintem ha minden oké miért ne vásárolgathatnál neki most.
2010. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

5 hós terhesen már minden megvolt:)

Az első UH után pólyát vettem, és aztán nem tudtam leállni, gyakorlatilag mániámmá volt a vásárlás, ezt úgy kell elképzelni, h az össze licites oldalon fellelhető összes dologot naponta átnéztem, vezettem, h hol melyik olcsóbb, álmomban is babakocsikról, kiságyról, miegymásról gondolkodtam.

Ha babonás vagy, kérd meg az anyósékat, h vegyenek nektek kiságyat, h ne tudj róla, ilyesmik.

Teszveszt is ajánlom, ha árérzékeny vagy, nagyon sok dologból jó a használt is, kiságy, ruhák, ilyesmi.

Egyedül a bébihordozó és később a gyerekülés fontos, h új legyen.

2010. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is hamar elkezdtünk vásárolni. Csak a törülközők, a textilpelusok, a kád, a cumisüveg + cumik és az autósülés lesz új, minden mást használtan szerzek be, elsősorban a teszveszről. Több tízezer Ft-ot megspóroltam már :))))
2010. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A 7. hónap után nem biztos, hogy fogsz tudni vásárolgatni, erre is gondolj.


Boldog babavárást! :-)

2010. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2010. jan. 9. 00:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is elég hamar elkezdtem vásárolni és valóban sokat megspórolsz ezeken a licitálós oldalkon,nem mellékes az sem,ha van időd bőven,akkor megfontoltabban tudsz vásárolni.Én most kezdtem eladogatni a zsibvásáron a cuccokat,mert már nem férünk lassan,szóval ha érdekel írj privit és küldök képeket.Babakocsim is van eladó,pelenkázószekrény,mellszívó és ruhák tömkelege.

2010. jan. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kb 5 évvel a születése előtt.....nagyon vártam
2010. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!