Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Törvényes az ha kinyomtatok a...

Törvényes az ha kinyomtatok a netről egy apasági nyilatkozatot, kettesben kitöltjük a párommal és utána kezeltetjük a gyámüggyel?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki kell kérned egy igazolást is a családi állapotodról. Aztán ha már ott vagy, akkor rögtön megcsinálják az apaságit is.

Kben nem tudom törvényes-e, sztem nem. Mivel ez egy 5 oldalas papír, mindent lemásolnak hozzá, stb... Meg lesz 1 példány neked, 1 a párodnak, 1 a kórházba, 2 meg a gyámügynek. Tuti h a rendszerükbe is lementik, mivel most már mindent (anyakönyvre gondolok), elektronikusan is tárolnak, sztem semmi értelme az otthoni töltögetésnek.

2014. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Személyesen kell nyilatkoznia mindkét félnek egyszerre. Szerintem el sem fogadtak volna egy otthonról hozott papírt.
2014. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Arra majd figyelj, hogy minden helyesen legyen kitöltve, mert nálunk az ügyintéző hölgy elírta egy dátumot az orvosi igazolasról és csináltathattuk újra az egészet.
2014. júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, mind kettőtöknek ott kell lenni, s alá írni.

Ez olyan mint a házasság. Csak az egyik fél nem mehet, s mindent ott előttúk kell aláírni, egyeztetik a személyiket, lakcímet ...

2014. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!