Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy, a baba nemével kapcsolato...

Egy, a baba nemével kapcsolatos kérdés? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni tőletek. A minap találtam egy oldalt a születendő baba nemével kapcsolatban. [link]

A táblázatban meg van adva, hogy az anya életkora a fogantatás napján. A kérdésem az lenne hogy ha például 2013 novemberében elmúltam 22 éves de a fogantatás napja 2014 februárjában van akkor az anya életkora 22 vagy 23? Mert elvileg akkor már a 23. évedben vagy benne. Legyetek szívesek írjátok meg a véleményeteket. :)



2014. júl. 16. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már buta!!hány éves voltál amikor kiderült hogy babát vársz?? Komolyan vicces kérdés!!inkább ne szülj!!!36hkm
2014. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ott van, betöltött évek száma... tehát a betöltöttet életkorodat kell nézni, ezen nincs mit véleményezni...
2014. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na én kalkuláltam mindkét gyerekemmel és pont fordítva adta ki a nemeket. Ennyit erről. Játéknak jó, de ennyi. :)
2014. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt írja, hogy a betöltött év számít, tehát a 22. Ha megkérdezik hány éves vagy, akkor sem azt mondod, hogy a 23. évedben jársz, hanem hogy 22. Amúgy ez csak játéknak jó, vagy bejön, vagy nem. Én 26 évesen november végén, december elején estem teherbe, la kalkulátor szerint lánynak kéne lenni, de fiam van. Másodjára 30 évesen, decemberben lettem terhes, akkor is fiam lett, de a kalkulátor szerint is. Úgyhogy ez nem mérvadó. :) Játéknak jó, mint hogy hegyes vagy kerek valaki hasa (fiú/lány).
2014. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy is mindegy, mert ez csak találgatás! Ezek szerint fiamnak kellene lennie, nem lányomnak. :))
2014. júl. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is egyik bejött, másik nem.
2014. júl. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez az egész kalkulátor egy nagy marhaság. Már hogy függne az anya életkorától, amikor a spermium az apától jön ugye..

Én is nézegettem annak idején - ahogy előttem írták - játéknak, találgatásnak jó, de 50-50 %-os. Nekem egyik gyerekemnél sem jött be. Akiknek igen, az meg pont véletlen. Ennyi.

2014. júl. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!