Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit érthetett ez alatt, amit...

Mit érthetett ez alatt, amit nyíltan nem írtak le? Mit nehéz nélkülözni a 6 hét alatt?

Figyelt kérdés

"Szinte úgy érzem, teljesen regenerálódtam, bár volt gátmetszésem. De azért azt a javasolt hat hetet be kell tartani, minden téren. Még ha néha nehezünkre esik is ez bizonyos téren.” – kacsint rám a doktornő.


Itt mire gondolnak, hol kell betartani? Egy interjúban olvastam.



2014. júl. 18. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a sexuális téren lévő 6 hétre gondol szerintem.
2014. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szeretkezèsre gondolt!

Szülès utàn 6 hètig ne szeretkezzetek a pàroddal.

2014. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

6 hétig tilos Niels Bohr és Heisenberg kvantumechanikai tanulmányait és matematikai fejtegetéseit olvasni.. ja nem,

6 hétig nincs szex, mert nagy a fertőzésveszély

2014. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

6 hétig tilos a nemi élet!

Mivel aki természetesen szült, neki kívülről is rendbe kell jönni, nem csak belülről, míg a császárosoknak hiába nem természetesen szültek, belülről nekik is regenerálódniuk kell.

Tehát a nagy fertőzésveszély miatt, sérülések miatt ki kell várni a 6 hetet, akkor is, ha az ember úgy érzi, hogy ő már rendben van és vágyna rá. Mert a szervezetnek kell az a 6 hét.

2014. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy nem esett le, mikor mondta a doki.:D
2014. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tilos, hanem ajanlott betartani a sajat erdekeben. Mi nemetben elunk, egyaltalan nem javasolnak hogy 6 het... verzes elmulasa, es ha mar keszen vagyunk ra. 4 het utan dzeretkeztunk kop kop nem tortent baj.
2014. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Se hüvelyi szex, se anális, és lehetőleg az orális szexet is kerülni kell 6 hétig. Persze lehet előbb is próbálkozni, aztán vagy lesz baj, vagy nem lesz baj. Szerintem 6 hét nem a világ, érdemes ennyit várni, és miután az orvos mindent rendben talál, utána kiélnie magát az embernek.
2014. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!