Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismerősöm a dombóvári kórházba...

Ismerősöm a dombóvári kórházban fog szülni. Kijelentette azt, hogy ő nem fog pénzt adni az orvosnak, pedig végig hozzá járt, és nála is szeretne szülni. Nem lesz ez kellemetlen helyzet?

Figyelt kérdés
Én biztosan hülyén érezném magam....
2010. jan. 9. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

A "végig hozzá járt" azt jelenti, hogy az ő kérésére fogadta ugyan az az orvos mindig, vagy ez ott a protokoll? Mert én is ugyan ahhoz az orvoshoz jártam az egész terhességem alatt, de nem a fogadott orvosom volt, hanem körzetenként jutott minden kismamára egy orvos és mindenkinek ahhoz kellett járnia, akihez tartozott. Neki én sem fizettem, miért kellett volna?

Na most, ha nála szeretne szülni, akkor viszont csak megbeszélik, hogy mennyit kér érte az orvos, nem? Mert akkor az már fogadott orvos szerintem. Csak úgy puszira nem fog beszaladni, ha nem ő az ügyeletes.

2010. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ő Csak hozzáment, volt amikor egy vizsgálatnál másik orvoshoz kellett volna mennie, de akkor inkább elhúzta amig ez az orvos lesz.

Szülni konkrétan nem tudom,hogy már beszélt-e vele, hogy nála szeretne, de nekem azt mondta nem fog másnál, majd behívatja....

De a végén csak megköszöni....

2010. jan. 11. 07:40
 3/3 anonim válasza:
Valakinél szülni, valakit behivatni akkor lehet ha az illető megfogadta azt a bizonyos orvost. Az orvosok is emberek munkaidővel és családdal. Csak úgy nem leakaszthatóak mint a kabát a fogasról. Én a helyében megbeszélném a dr-ral előre.
2010. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!