Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermeketeknél melyik...

Kisgyermeketeknél melyik korszaka volt a legnehezebb?

Figyelt kérdés
Nekem három fiam van, mindnél az 1-től 2 éves korig a legfárasztóbb számomra. Most lesz két éves a legkisebb,de már alig várom,hogy nagyobbacska legyen. Borzasztó eleven, ő a legmozgékonyabb a háromból.. Miután megtanulnak járni,felmászni mindenhova.... nem fogadnak szót, igazából nem nagyon értik még az intelmeket!! Na nekem ez a legfárasztóbb időszak! Ti hogy vagytok ezzel? Köszi,ha írtok..

2014. júl. 23. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A dackorszak.kb 2, 5 éves kortól
2014. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem három lányom van. Nekem az elő három hónap volt nehéz mindhárommal (szoptatási problémák, és olyan kis érzékenyek még). Illetve nálunk is a dackorszak. :)
2014. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dac-hisztikorszakában volt, amikor 2 héten keresztül minden éjszaka felébredt és nem tudta eldönteni mit akar, mit szeretne, mi a baja ,stb.

Ekkora kb. 3-4 órán keresztül üvöltött torka szakadtából, másodpercenként mást kért, mást mondott.

Minden ilyen alkalom után varázsütésre lenyugodott és aludt tovább.

Mintha az ördögűzőbe lettünk volna. Egyik alkalom után el is vittük az ügyeletre, de közölte az orvos, hogy makk egészséges és nincs semmi baja.


Nagyon durva volt.

2014. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2 lányom van, nekem a 0-12 hóig volt a legnehezbb mindegyiknél.

Dackorszak nincsen olyan kegyetlen mint a szoptatás, és az, hogy foggalmam sincsen miért is ordít, és órákat fent van éjszaka(habár 2 hós korutol át aludták nagyrészt az éjszakákat).

A nagy 3,5 éves a kicsi 2éves, de imádom ahogy magyaráznak, ahogy elmodnják mi a bajuk, vagy ha dacolnak tudok velük beszéslni. (ha mégegyszer ledobod a villát nem kapsz villát, és elveszem az ételt is ha tovább rosszalkodsz vele...)

2014. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy 4 es fel eves kisfiam van. Nallunk az elso ev volt a legnehezebb. Minket elkerult a dackorszak. :)
2014. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!