Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Erre most mit reagáljak? Ti...

Erre most mit reagáljak? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

2 napot volt az 5 éves lányom a nagymamájával + unokatesókkal a Balatonon, onnan busszal jöttek haza. A lányom, aki alig eszik, nagyon-nagyon éhesen jött haza, ami a hosszú út miatt (összesen 5 óra volt az átszállásokkal) nem is lenne csoda, de amikor arra terelődött a szó, hogy miért is nem evett út közben, azt mondta, hogy a mama azt mondta, hogy nem lehet a buszra ennivalót felvinni. 4 gyerekre még egy csomag kekszet sem vitt.

Eddig is csak azért engedtem vele, hogy ne legyen vita, de ezek után hogy engedjem el nyugodt szívvel vele a gyereket?


2014. aug. 5. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát akkor a gyereknek adnám a zacskó kekszet, gondolom van kis hátizsákja, na abba pont elférne egy kis innivalóval.

Megértem, hogy nem lehet enni pl szaftos hamburgert a buszon, de pár szem pogácsát simán. Én nyugodtan adok a fiamnak pogácsát a buszon. És nyugodt szívvel ihat is :)

Mondjuk figyeljen azért ne nyeljen félre a sok zötykölődéstől.

Amúgy nem tudom a nagymama sem evett ivott semmit az 5 óra alatt?

Vagy legalább mikor leszálltak az egyik buszról és várták a másikat addig ehetett volna valamit nem?

2014. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tehettem volna be neki, de én pénteken délben hagytam ott, hogy vasárnap délután buszoznak. Nem gondoltam volna, hogy ennyi esze nincs, hogy csomagoljon nekik. Különben szerintem csak a lustaságon múlt, mert a nyaralótól kb. 1 km a bolt, és nem akart már elmenni odáig (este persze tőlem kért vacsorát, meg másnapra reggelit, mert neki nincs semmi otthon. Ha akkor tudtam volna, hogy mi volt a buszon, lehet, hogy beszámolok neki)
2014. aug. 5. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!