Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikerterhesség? Ikerszülés?...

Ikerterhesség? Ikerszülés? (többi lent)

Figyelt kérdés

A sógornőm ikreket szült. Az egyik kicsi (fiú) május 31-én 23:55 körül született, a másik kicsi (lány) június 1-jén 0:05 körül született.


Bár még talán nagyon korai, de merültek fel kérdések.


Pontosan ki számít évvesztesnek? A bölcsödébe és/vagy az óvodába (és/vagy az iskolába) iratáskor valamelyiket fogják-e évvesztesnek tekinteni?


A válaszokat előre is köszönöm/köszönjük.



2014. aug. 7. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megfelelően fejlődnek, egyiket sem fogják évvesztesnek tekinteni.
2014. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Gratulálok az unokatesóidhoz. Szerintem Nálatok nem lesz ezzel gond. Úgy tudom, hogy az új szabályozás szerint az a gyerek számít évvesztesnek aki szeptember 1-jén vagy az után született.
2014. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Nálunk is vannak ikrek. A feleségem 2012-ben adott életet (egypetéjű)ikerfiainknak. Az egyikük aug. 31. 23:59-kor, a másikuk szept. 1. 0:12-kor látta meg a napvilágot. Ami azt jelenti, hogy jövőre lesznek 3 évesek.


Abban tudna nekem valaki segíteni, hogy a "kisebbik" most tényleg évvesztes lesz-e vagy sem? (2-es voltam.)

2014. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!