Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ikrek után születhetnek ikreim?

Ikrek után születhetnek ikreim?

Figyelt kérdés
Kétpetéjű ikreim vannak. Szeretnénk babát, szerintetek előfordul hogy megint ikrek lesznek? 38 vagyok, 32 évesen szültem, ez az első terhességem volt, hormonkezelésmentes.

#iker #ikrek #ikerterhesség #ikerszülés #ikergén #ismétlődő iker #iker után iker
2013. szept. 7. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély ,de kevés.
2013. szept. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
van rà esèly, főleg ha nem az egyetlen ikerpàr a csalàdban!:)
2013. szept. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Nekem van is egy ismerosom akinek egy ket iker par gyermeke van, de mar szinte felnottek :)
2013. szept. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 gyerek után jöttek véletlenül az egypetéjű ikerlányaim. :)

Ismerős sógoráéknál volt, hogy elsőre 2 petéjű ikrek lettek. Aztán akartak 3. babát, de ismét 2 petéjű ikreik lettek.


Snzóval előfordulhat, bár kevés eséllyel.

2013. szept. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

nekem sikerült ez.

vannak 5 éves 3-as ikreim

rá 2 évére lettek 2-es ikreim :)

2013. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kétpetéjű ikreknél erősen számit a genetika, ugyanis a kétpetéjű ikrek azért születnek mert több petesejt érik meg és termékenyül meg egyszerre. akinek erre hajlama van, annak nem csak abban az egy hónapban hanem a többiben is előfordulhat. a hajlam egyébként örökölhető, ha lányod van neki is lehet esélye rá, illetve ha fiad, akkor az őlányának is. (a fiúk is tovább viszik a gént, csak nekik nincs peteérésük, neki emiatt nem lesznek ikrei, de továbbörökitheti a gént)
2014. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerekkori barátnőm 23 évesen szült egypetéjű ikreket, és most 29 évesen várandós hármasikrekkel (más apától). Természetesen fogantak, nincs a családjukban iker. Szóval bármi megeshet...
2014. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!