Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Küldenéd reggeltől-délutánigos...

Küldenéd reggeltől-délutánigos táborba a 6 éves fiad, ha Te otthon lennél, nem dolgoznál?

Figyelt kérdés

Én küldöm, mert tök jó programok is vannak.

Ócska,szar anya vagyok, aki elutálja a gyerekét itthonról?

A kisebbel vagyok itthon.

Jól érzete magát. 2*5 nap volt.


2014. aug. 7. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Most ne haragudj, de ez a kérdés egyáltalán miért merült fel benned? Fel nem foghatom...


Mikor kicsik voltunk könyörögtünk szabály szerint, hogy mehessünk táborba. Az egész nyarat különféle helyeken töltöttem, hol ott alvós helyen, hol meg ilyen napköziben.


Az lenne szemétség szerintem, ha nem engednéd, hogy menjen és jól érezze magát.

2014. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Én nem küldeném, kihasználnám az időt, amit vele tölthetek.
2014. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
jól tetted:) Beszólt valaki?ne foglalkozz vele,én is küldeném a helyedben,pont ezért,mert élményekkel gazdagszik..
2014. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a férjem mondja, hogy ócska szar nő és anya vagyok, mert elküldöm táborba
2014. aug. 7. 18:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha klassz programok vannak és ő is akar menni, akkor minden további nélkül!
2014. aug. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó fej a férjed, mondhatom
2014. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Bocs, de a férjed egy segg. Ha nekem ilyeneket mondana az enyém, elgondolkodnék rajta, hogy kell-e nekem ilyen ember.

Egyébként meg a gyerek ennyi idősen már nem feltétlenül attól boldog, ha anyán csünghet egész nap, már elég nagy ahhoz, hogy kellenek neki az ingerek, élmények. Ha ő jól érezte magát, szívesen volt ott, örült, hogy mehetett, akkor jól tetted, hogy elküldted. Mit kellett volna tenned, megtagadni tőle, bármennyire is szeretne menni "itthon maradsz és szeretjük egymást, mert azt mondtam" jelszóval?

2014. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
tavaly volt 6 éves a fiam, és 4 hetet töltött táborban (reggeltől délutánig). Én itthon voltam, nem azért ment mert elutáltuk itthonról, hanem mert nagyon szeretett volna. Idén is megy, rengeteg program van. Úszóedzés (évek óta úszik), strand , csúszda, kalandpark, nyelvi játékok stb. Nagyon várja. Szerintem ne érezd emaitt rosszul magad, gondolom ha nem akarná a gyerek akkor nem kötelező vagy ilyesmi.
2014. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Egész szünet minden napján, biztos hogy nem. Ezt az időt közös programokra tölteném inkább ki. 1-2 hétre igen.
2014. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kezet foghatunk....csak nekem a volt férjem mondta ezt. Én rajta kívül 3 gyerekkel voltam itthon, és azért is küldtem el, hogy kicsit magának lehessen, ne mindig a tesókkal. Ő összesen 21 napra ment, kisebb megszakításokkal, és volt közte ottalvós is.

Élvezte, jövőre is menni akar.

A párom meg leüvöltötte az exférjem haját, hogy ő sem jobb apa,mert a nyáriszünet alatt 5 napot volt vele.

Ja, ő 8 éves.

2014. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!