Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik otthon vannak gyerekkel,...

Akik otthon vannak gyerekkel, mindenki férje elvárja, hogy este meleg étel legyen az asztalon?

Figyelt kérdés

A sok kérdés, hogy hogyan oldja meg a főzést a gyerek mellett, mire hazaér a férj. Nem tud az a férj megenni egy szelet kenyeret?

Fura ez nekem, mert nálunk elvétve van vacsorára meleg étel.


2014. júl. 15. 15:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs hétköznap meleg kaja, hétvégén meg együtt főzünk (ill. valamelyikünk babázik, a másik főz :))
2014. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Mi vacsorára hideget eszünk,emellett nem vagyok a férjem cselédje és szerencsére Ő is így gondolja,tehát ha itthon voltam és nem volt idő ebédet készíteni bár ez ritkán volt,mert mindig megoldottam, általában két naponta főztem,meg amúgy is úgy gondolom arra van idő amire akarjuk,akkor vagy Ő főzött vagy ettünk hideget vagy megoldottuk máshogy.
2014. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
Főként kaját rendelünk, de ha épp nincs semmi összedobunk közösen valamit. Többemberes babánk van.
2014. júl. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
61%

Nekünk van egy kétévesünk! Mikor kicsi volt is meg tudtam mellette csinálni mindent el volt a kiságyba! Most hogy nagyobb már segít is! Meg már el piszmog a játékokkal egyedül is! Lehet én a szerencsések közé tartozom de ha nem így lett volna is találtam volna módot arra, hogy meleg étel várja a páromat! Én úgy vagyok ezzel, hogy ha már ő keresi a kenyérre valót ennyi a minimum!! :)

Persze ha beteg a gyerek, nyűgös vagy akármi elő fordul, hogy nem jut rá idő! De akkor is össze dobok neki pár szendvicset vagy épp egy tojás rántottát!! :)

2014. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

Sose várja el, de mindig van főtt étel, mert nekem így jó, imádok gondoskodni róla.

Egy gyerekünk van csak, így bármit meg tudok csinálni, van időm mindenre szerencsére.

2014. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem várja el. A kedves anyja szokott célozgatni rá, hogy ha már otthon lógatom a lábam és a párom keresi a pénzt, akkor csinálhatnék neki meleg vacsorát és másnapra ebédet is. Még szerencse, hogy az ország másik végében él a mama.
2014. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
60%
nem várja el, de ha már itthon vagyok egész nap, az a minimum hogy főzök. nem csak rá, magamra is
2014. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk a vacsora szendvics, virsli vagy rántotta, szóval nem főtt kaja. A férjem ebédel bent a cégnél, mi a 2 éves fiammal itthon, semmi szükség még nagy esti kajálásokra.
2014. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
18%
Nem, nem várja el, hogy meleg ételt tegyek elé, de sokkal jobban esik neki, mint egy szelet kenyér. Nekem is jól esik, hogy inkább az én főztömet eszi, mint valami kifőzde kajáját. Mindent meg lehet tenni egy gyerek mellett is, csak szervezés kérdése az egész.
2014. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
3 évessel vagyok itthon,minden másnap főzök,a lányunk miatt muszáj,hogy legyen meleg étel.Párom nem várja el,sőt van sokszor,hogy hiába van meleg kaja,inkább szendvicset eszik,amitől a frászt kapom,mert nem főzök rosszul,de nagyon válogatós,semmi egészséges dolgot nem eszik meg :(
2014. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!