Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyszer akarok kis tesót,...

Egyszer akarok kis tesót, majd nem! Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Kisfiunk szeptemberben lesz 2 éves..

Régóta foglalkoztat minket a kistesó kérdés

Férjem nagyon szeretne.

Van hogy én is,azt mondom ,oké,vágjunk bele..aztán meg hátraarc,és mondom neki hogy még vagy 2 évig ne

Csak bennem van ez a hezitáció,vagy veletek is ez volt ?


2014. aug. 8. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Na erre én is kiváncsi vagyok mert nálunk is ez a helyzet. A párom akarja én meg bizonytalan vagyok. Nem tudom elképzelni hogy lenne még egy fiam, mert már van egy és akkor a másikat is ugyanúgy tudnám-e szeretni, minden törődést megadni, vagy lenne egy lányom, na azzel nem tudnék mit kezdeni így a fiam után :)

Nagy korkülönbséget nem akarnék, így eléggé foglalkoztat engem is ez a kérdés.

Amúgy állítólag ezek természetes félelmek.

Amúgy te miért mondod hogy még ne legyen tesó?

2014. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet nem kellene kis korkülönbséggel es akkor te is rakeszülnel nem lenne annyi aggódas, hogy egyik kicsi masik pici hany fele szakadjak stb. ;-)

En ezert is partolom a kicsit nagyobb korkülönbseget. A kisfiam 1 eves, 0 segítseg reggeltől keső estig teljesen egyedül vagyok. Mindent a kicsikemhez igazítok Ő a legfontosabb egész nap jatszok vele. Most jönne egy újszúlött, akkor nagyon bantana, hogy egyikkel srm tudnek 100% os lenni...

Nyilvan ezek az én szempontjaim. Mindenki maga tudja :-)

2014. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat !!

Az én férjem is reggel 6-tól este 7-8ig dolgozik,így én is teljesen egyedül lennék a két gyerkőccel

Szeretnék kistesót nagyon én is,amikor látom a bnőimet,ismerősöket terhesen én is újra akarok azonnal..aztán ráeszmélek hogy bizony a két éves kis hurrikánom nagyon letud kötni egyedül is..hátha még jönne egy baba...

Szegény férjem is vágyik hugira,aztán mindig megharagszik ha elutasítom e téren

2014. aug. 9. 08:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Érdeklődhetek született már döntés kistesó ügyben? :)


Második hsz vagyok

2015. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia..kedves hogy érdeklődsz

Sajnos az apuka elhagyott minket..így nem lett "szerencsére" kistesó !!!

Sajnos így alakult..

de köszönöm

2015. júl. 13. 11:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Ó akkor tényleg szerencse! Ne búsulj, nem az volt akkor a te utad...majd jön valaki akivel lehet majd idővel tervezni a kistesót. Addig is minden jót kívánok!
2015. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!