Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyák! Milyen...

Egyedülálló anyák! Milyen összegből éltek havonta összesen? Ebből a csekkek befizetése után mennyi marad?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel (:
2014. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

100 ezerből élünk ketten és kb. 35 ezer marad ételre, pelenkára, tápszerre, ruhára stb.

Albérletben élünk, azért sok a fizetnivaló.

2014. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És 35 ezerből ezt hogy tudod kihozni? Köszönöm a választ.
2014. aug. 15. 23:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Két kislányom van. A pici 2 hónapos a nagylány 4 éves.

Bevételünk:

Családi pótlék 26 e

Tgyás 130 e

Gyerektartás 30 e

Szülői támogatás 10 e

Ez kb. 200 e.

Fizetek kocsi hitelt 25 e

Rezsi nyáron 25 e,télen 40 e

Oviba kaja+egyéb dolgok 10 e

A maradékkal gazdálkodom.

2014. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Sajnos nem valami jó a fizum mostanában. Kb havi230-250 a bevételem, lakásra elmegy (rezsi, hitel net stb.) kb 80-90ezer. Nehéz.
2014. aug. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

2-es vagyok

Spórolni kell ott, ahol csak tud az ember, így meg lehet oldani.

Télen csak a szobát fűtöm, húst csak akkor veszek, ha találok közeli lejáratút 25%-osan, vagy féláron, minden más élelmiszert is csak akciósan veszek.

Persze magamnak nem jut minden nap gyümölcs, zöldség, sokszor csak fehérkenyeret eszek zsírral, felvágottal stb., de a lányomnak próbálok aránylag egészségesen főzni.

Ruhát csak turiban veszek, bérletem nincs, gyalog járok, vagy ha nagyon szükséges, akkor buszjeggyel.

2014. aug. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Az5ös választ miért is kellett lepontozni? Nem ez volt a kérdés.
2014. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért pontoztuk le az 5-öst, vagyis téged, mert ha minden befizetése után marad kb. 140-150 ezred és így panaszkodsz, hogy nehéz, azt senki nem hiszi el neked, vagy valamit nagyon rosszul csinálsz.


Én vagyok az, aki 35 ezerből él havonta, érdekes, nekem az össz. bevételem kevesebb, mint ami neked a rezsi kifizetése után marad, mégsem kesergek.

Persze nehéz és örülnék, ha a duplája jutna, akkor talán luxusdolgokra is futná (pizza, jobb ruhák, netán állatkert stb), de így is meg lehet élni.

2014. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert más anyagi helyzetben van az 5-ös szerintem a kérdésre válaszolt. Megírta mennyi a bevétele, mennyi marad belőle. A privát vélemény nyilvánítása nem egyenlő a válasz hasznosságával.

Ezért utálom én ezt a pontozgatást, semmire nem jó, csak frusztrációk levezetésére.

2014. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Én sem kesergek, csak mdgírtam, hogy nehéz ilyen kevés pénzből, mjásrésztb szerintem a kérdésre válaszoltam.

Ebből elmegy tankolásra 40ezer kb és a többi meg nem igen elég a kajára, vagy hát nagyon neccesen és akkor ruhát még nem vettem.

2014. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!