Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túl sok az rosszindulatú,...

Túl sok az rosszindulatú, otthon unatkozó anyuka?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha itt valaki feltesz egy kérdést, a sok anyuka egyből rátámad, egyik-másik még a személyét is támadja, sértegeti.


Ha valaki más véleményen van, úgy rontanak rá az "anyukák", mint ha a saját gyereküket akarná valaki elrabolni. Egymást idiótának és hülyének titulálják a válaszokban, amely nem hogy egy anyához nem méltó, de még emberhez sem. Magukat tartják a téma szakértőinek, és idiótaként tekintenek gyermekorvosokra, gyermekpszichológusokra, más szakemberekre, elvégre egy anya mindent jobban tud.


És még ezek rosszindulattól sem mentes "anyák" nevelnek gyereket...


Miért csináljátok ezt, bakker? Elment a józan eszetek?



2014. aug. 27. 17:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%

Most epp te is ezt csinalod...

Egyebkent a masik gyermeket mindig konnyebb lenne nevelni... igy okoskodni is.

Viszont neha nem lepodok meg... amikor a gyereknek Isten tudja mi baja... mitol laza, kiuteses stb... es itt latatlanba vagy kep alapjan varnak megfejtest ,gyogyirt,ahelyett hogy rohanna vele az orvoshoz meg ha feleslegesen is... hat ettol kivagyok...!!!

2014. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mit csinálok? Kérdeztem. Nem fikáztam senkit, nem neveztem hülyének senkit, nem tartom magam mindenkinél okosabbnak. Csak kérdeztem, mivel gyakran felháborít olvasni a legtöbb "hozzászólást"!
2014. aug. 27. 18:00
 3/25 anonim ***** válasza:
40%
Ööö....de. Épp azt csináltad.
2014. aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok kérdés ami itt kiírásra kerül, teljesen személyes párkapcsolati vagy családi nézeteltérésről szól. Egy ilyet nem lehet itt teljes valójában leírni pár sorban. Az emberek elolvassák, és az agyuk hozzászövi a részleteket, saját hasonló megélt élményeik előjönnek. És sokszor innen jön az indulatosságuk is.
2014. aug. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is belefutok ilyen válaszokba... elgondolkodtató, hogy milyen anyák, akikből így ömlik a szenny, a rosszindulat...Főleg a sok gúnyos beszólás a feltűnő.
2014. aug. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

És a válaszotok hol marad?


Pontosan igazolja a kérdést a viselkedéseketek: válasz helyett egyből meg a személyeskedés. Gratulálok!

2014. aug. 27. 18:11
 7/25 A kérdező kommentje:
Az előbbi a 1-esnek és 3-asnak szólt.
2014. aug. 27. 18:12
 8/25 anonim ***** válasza:
40%

Kérdésre a válasz igen...

Amúgy te is egy otthon ülő unatkozó vagy hogy fel teszel egy provokáló kérdést, mert szerintem ez az!

2014. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem provokatív a kérdés, inkább jó, ha ez időről időre előkerül! Tudom,hogy sokfélék vagyunk, különböző habitussal, de akkor is sok, ami itt megy néha:S

Minden mocskolódó válaszírót tiltanék!

2014. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
43%
A jelenség létezik valóban, de a stílus, ahogy leírtad, téged is ugyanebbe a kategóriába tesz. Gyakorlatilag kiírtál így egy kérdést saját magadról.
2014. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!