Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor elég a gyerek? Amikor...

Mikor elég a gyerek? Amikor az eszem mondja vagy amikor a szívem?

Figyelt kérdés
3 gyerekem van, de nem tudnám kijelenteni, hogy többet már nem szülök.igazából nem tervezünk többet, de valahol nagyon vágyom még egy babára. de lehet, hogy utána is így éreznék. volt már valaki hasonló helyzetben?
2014. aug. 28. 11:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha bármelyik a kettőből nemet mond, annak biztos van valami oka.

Nálam is ez a helyzet, 2 van, de szeretnék még. Nem lesz.

2014. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Gratulálok:) Nálam is hasonló a helyzet, fiam 4 és fél éves, lányom 3 és fél éves lesz, legkisebb fiam 6 hónapos. Én az eszemre hallgatok és nem szülök még egyet, igazából nem is bírná már az idegrendszerem:)
2014. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én a másik oldal vagyok. Egy gyerekkel is kereknek érzem a családunkat. A férjem viszont nagyon szeretne még egyet. (Szűkösen, de bírnánk anyagilag, nem ez az oka, hogy én elégedett vagyok egy gyerekkel is) Hogyan fogalmazódik meg a vágy még egy és még egy gyerekre? Hol születik meg a vágy? És akiben nem születik meg ez a vágy, annak egyszercsak mégiscsak megszülethet?
2014. aug. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!