Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet velem van baj? A kislány...

Lehet velem van baj? A kislányom eléggé el lett kapatva, köszönhetem a nagyiknak, mindenért kiabál, hisztizik, semmi nem tetszik neki.

Figyelt kérdés
Napok óta ki vagyok tőle.Úgy érzem nem lesz elég erőm felnevelni.Játszani se akar velem,sétálni se,tol el magától!Tudom csúnyán hangzik,de ez van.Szeretem,imádom a gyerkőcömet,de nem tudom,hogy most ő van hisztis korszakba,vagy lelkileg velem van gond
2014. aug. 29. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Mennyi idős? Hogy érted, hogy a nagyik kapatták el?


Pár nap után kicsit erős, amit leírsz. Kapcsolódj ki egy kicsit. Ilyen kevés infóból nehéz többet mondani.

2014. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
első sorban veled van a gond, ha a nagyszülőket hibáztatod.ez alól kivétel ha a nagyszülők nyakára szültél.
2014. aug. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
A te gyereked, nem a nagyszülőket kell hibáztatni!
2014. aug. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
Nőj fel és neveld a gyereket te.
2014. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!