Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi történhetett a fiunkkal?...

Mi történhetett a fiunkkal? Kb fél éve nem hajlandó megenni semmilyen húst, kivéve a szalámit. Előtte pedig állandóan megette még a roston csirkemellet is. Másnál is van/volt ilyen ennyire hosszan?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 15:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez számomra is vicces.A lánynak nem muszáj,de a fiú egyen húst.Nekünk 3 gyerekünk van,én a középsővel vívtam sokat(na,Ő meg csak a húst volt hajlandó megenni,fél szál kolbásszal rohangált kisebb korában,most 6 éves)a dokink azt mondta:ne stresszeljek már ezen,tudja Ő mi kell neki.Most sem eszik meg sok mindent:sajt,tojás,joghurt,túró, alapból felejtő...én mondjuk laza vagyok,amíg nem beteges,nem fogy,jókedvű,addig nem gondolnám,hogy gond van,békén is hagyom Őket.A kicsi-még nincs 2 éves-inkább gyümölcsöket,zöldséget eszik.Nem baj.Majd változik a dolog.
2014. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%

"de egy fiú egyen már húst, könyörgöm! :) "



Mert attól nagyobb lesz a kis kukija,vagy nagyobb kan lesz vagy mi??? Istenem,inkább nem is mondok semmit ...

2014. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!