Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 évesem taknyos, állandóan...

6 évesem taknyos, állandóan törölgeti az orrát, már piros. Mit kenjek rá, hogy ne legyen sebes?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha még csak kicsi a gáz akkor szőlőzsírt, lehet próbálkozni esetleg neogranormonnal, illetve testápolóval, bár az nagyon csíp, de nagyon hatásos...
2014. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
neogranormon
2014. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Neogranormon.

Jó tanács: Vegyél jó minőségű papír zsebkendőt (Zweva) és akkor nem fogja kidörzsölni. Ha nem taknyos, csak néha-néha kifújja az órát, akkor egy kevésbé puha, alacsonyabb minőségű zsebkendő is megteszik. Nekem is rengetegszer kipirosodott régebben az orrom, mert nem figyeltem erre oda.

2014. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a bepanthent ajánlom. Az előző hozzászólóval pedig egyet értek, hogy fontos a minőségi zsebkendő. Én felnőtt fejjel megfogadtam az egyik náthás időszakom után, hogy ilyenkor mindig márkás zsepit fogok használni, mert nem sebesedik ki az orrom, akármennyire is fújkálom.
2014. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A sima Zewát használja. Sajnos nagyon kényes, vékony bőre van.
2014. szept. 10. 20:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Én magamnak sima Niveával szoktam kenni, minden fújás/törlés után. Úgy kevésbé sebesedik ki, meg nem fáj annyira, mert nem tud kirepedezni a seb.
2014. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kék tégelyes Nivea tök jó és egyáltalán nem csíp. (nekem is bármilyen zsepi kidörzsöli az orrom)
2014. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Oriflametol a Tender Care-t, ez ilyen pici tegelyben van es szolozsirra hasonlit, nagyon megeri az arat, jo mindenfajta kiszaradt, kicserepesedett borre, napegesre is ezt szoktam kenni, es nagyon sokaig eleg.
2014. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is Niveát szoktam, de a Neogranormon is jó.
2014. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!