Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 40 év körüli, előszőr szült...

40 év körüli, előszőr szült Anyukák! Ti hogy bírjátok fizikailag a babával?

Figyelt kérdés
Imádom a 9 hós kisfiamat. 39 vagyok. Amióta megszültett, úgy érzem 5 évet öregedtem, mindenem fáj, és még házbővítésben is vagyunk. Most nagyon bánom, hogy nem vagyok fiatalabb, de csak most jött össze a manó lombikkal.
2014. szept. 11. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Mit fogsz panaszkodni 15-16 év múlva? Ez a hátránya, ha valaki ennyire későn szül.

De most már nem tehetsz mást, mint kitartasz.

2014. szept. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szültem 20 évesen és 33 évesen is. Minden elismerésem a tiéd! Sokszor esténként vonszolni is alig bírom már magam, pedig most csak a gyerekek a dolgom. Az elsőnél tanultam, háztartást vezettem és dolgoztam is. Ennyit számít a 10 év...

Kitartás és vonj be annyi segítséget, amennyit csak tudsz.

2014. szept. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első babámmal vagyok itthon , 39 évesen szültem. Sokszor elfáradok ,de szerintem a fiatalabbak is ugyanúgy fáradtak egy nap végére. Ami sok, az a lakás rendbetétele.ami 120 nm és a napi főzés a baba mellett.
2014. szept. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 24 évesen szültem,de ugyanígy éreztem :) szerintem nem kor függő.
2014. szept. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én jól bírom 39 vagyok.

szerintem csak ki kéne pihenned magad.

2014. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!