Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti szülők mennyit alszotok...

Ti szülők mennyit alszotok egy nap, vagyis hány órát (hánytól hányig)?

Figyelt kérdés
Mindkét szülő érdekel.
2014. szept. 13. 07:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11-kor fekszünk le mindketten, én (anya) fél 6 és fél 7 között kelek, apa fél 7 és 7 között. Gyerekek 9-kor fekszenek le, éjjel egy-két alkalommal be kell menni hozzájuk betakargatni valamelyiket.
2014. szept. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én 11-12 körül fekszek és 8-9 fele kelek fel, de ha ugy van akkor 11 kor :D. férjem fél8-ra megy dolgozni, baba 9 körül kel fel (4 honapos, hál istennek 8 hetes kora ota 8-9 fele kel). én van, hogy délelött dolgozom 10-töl, van hogy délután 2-töl, szoval aludhatok :DD
2014. szept. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
változó,attól függ mikor dől ki a gyerek. de átlagban mondjuk este 10-kor fekszünk le mindketten, s fél 5-kor kelünk, apa akkor kel,h. beérjen dolgozni. ez ha jól számolom 6,5 óra. éjjel,ha jó esténk van,csak 1x sír fel a gyerek,s alszik is vissza. ha nem,akkor 1 órát nyomja a visítást (mint ma is ...:()
2014. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Hát akkor mi jó sokat alszunk. Nálunk a gyerekek 8 körül alszanak, mi kb 9-kor, de van hogy hamarabb. És 6-7 között kelünk, attól függ, hogy a fiúk mikor ébrednek.

Azért kérdeztem, mert szerintem mi sokat alszunk, és a férjem még így is mindig hulla fáradt, és mindig alszik, pedig ő még sokszor délben is lefekszik aludni (szerencsére a maga ura, így megteheti:)

2014. szept. 13. 12:47
 15/16 zabmester ***** válasza:
Hétköznap kb. 11-től 6-ig, hétvégén éjféltől 8-9-ig. Párom szintén, de ő néha hétköznap is tovább marad ébren. Hétvégén viszont időnként én szoktam tovább virrasztani, akár kettőig is, ha nagyon benne vagyok mondjuk az olvasásban vagy a gépen egy játékban. Filmet viszont nem tudok ilyen későig nézni, azon mindig elalszom, ha nem csinálok közben mást is.
2014. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A gyerekek-6 és 2 évesek-9-fél 10 körül fekszenek,mi az Urammal 11-12 körül.Reggel az Uram 6 körül kel(bár a Maga ura,de generálkivitelező,így muszáj mennie),én-hétköznap-7.15-7.30 körül kelek,a gyerekeket kb. 20 perccel később ébresztem.Hétvégén,ill. oviszünetben akkor kelünk,amikor ébredünk(a férjem is,ha nincs dolga).Tegnap(szombat) reggel pl. negyed 10-kor ébredt az egész család.
2014. szept. 14. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!