Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapesten melyik kórházban...

Budapesten melyik kórházban szültetek? A Bajcsyban szörnyen bunkók voltak velem, váltani szeretnék.

Figyelt kérdés

12. heti UH-ra két hét folyamatos telefonálgatás után sikerült időpontot szereznem. Gyanús volt, hogy a 10. hét végére adták, de a védőnőm azt mondta, menjek csak el. A szonográfus erre ma minősíthetetlen stílusban elkezdett velem ordítozni, hogy miért most jöttem, túl korai. Egyszerűen képtelen voltam megértetni vele, hogy ők adták az időpontot. Elmondott mindennek és úgy üvöltött, hogy a folyosón lehetett hallani. Végül sírva jöttem ki a vizsgálóból.

Szóval valahol máshol szeretnék majd szülni, melyik kórházat tudjátok tényleg jó szívvel ajánlani?



2014. szept. 15. 09:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de még ha ismerősöd van, az sem jelent semmit. Egyszerűen katasztrófa. Hasonló cipőben vagyok. :( Nem megyek el a dokimhoz a kiírt időponton kívül,mert úgy érzem, hogy "zaklatom a baromságaimmal".

Mert ha egyszer normálisan megvizsgálna, lehet abbahagynám a görcsölést. Ez eszébe sem jut. Nálunk úgy megy pl. a gyógyszerezés: Van valami panasza anyuka? Igen, folyásom van! Jó, használjon pimafucint.

Szerinted? És nem tudok hova menni, mert ha sürgősen orvos kell, úgyis ide tudok menni.

2014. szept. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ez magánorvos, ráadásul a 2. akinél próbálkozom. Az előző dettó ilyen volt. Kisvárosban élek, sajnos nincs túl sok lehetőségem.
2014. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én annyira fel vagyok háborodva, hogy nincsenek rá szavak. Dühömben panaszt tettem a betegjogi képviselőnél, ő legalább nagyon kedves és megértő volt. Persze tudom, hogy nagy valószínűséggel semmi sem fog történni, és neki az a dolga, hogy kedves legyen és bólogasson arra, amit mondok, de azért kicsit megnyugodtam tőle.
2014. szept. 15. 10:28
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát az Istvánt ne válaszd. A tétényi úti Szent Imrét dicsérik. Meg a Bajcsyt... Ja meg a Dél-Pesti Jahn Ferenc kórházat.
2014. szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én eddig kétszer voltam a Bajcsyban, most a terhesgondozáson, meg néhány hónapja más dolog miatt, hát mind a kétszer akkora parasztok voltak, hogy az valami félelmetes.
2014. szept. 15. 10:39
 6/21 aHermann ***** válasza:

Szia!

A kicsi nálunk a Szent Imrében született, remélem a 3. is ott fog. Ott sajnos nincs PIC, így csak időre született babák lehetnek. Nekem progis császárom volt, de mindenki nagyon kedves volt (szülésznő, nővérek).

Az ételt ágyhoz hozzák, így nincs az, hogy megeszik a császáros ebédjét a simán szülők (jártam így a naggyal). 2 ágyas szobák vannak, és 2 szobához tartozik egy fürdő. Van VIP szoba is, de jó ha van melletted valaki egész nap, főleg ha a mozgás kezdetben egy kicsit nehézkes.

Apuka (szülés után) és a rokonság csak ablakon/ajtón keresztül láthatja a babát, de nekünk ez nem gond. Jobb, mint ha népvándorlás lenne a kórteremben.

2014. szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer szültem eddig a Bajcsyban, igaz, fogadott orvossal. Sose volt velük semmi bajom, a terhesgondozás alatt se.
2014. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szent Imrében szültem 1 éve, igazán elégedett voltam! Jó élményekkel jottunk haza!

Mi is a Bajcsyba mentünk 12 hetesre. Dr. Hamvas Feren (pénznyelő ferenc) nem volt egy szimpatikus hely, az tuti. Rengeteget kellett várnom.


Ha a Szent Imréből ajánlhatok jó orvost: Dr. Nyulasi Gábor. Türelmes, odafigyelő, néha még túlságosan is:))

2014. szept. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én is az Imrében szültem.

pont az UH amire nem oda jártam mert bunkók voltak és megalázó stílusban vizsgáltak!

vérzés miatt a terhesség közepén sokszor kellett mennem UH-ra. ott úgy nézett ki, hogy 3-4 kismamát behívtak, a 18 hetes alattiakat pucérra, a 18 hét fölöttieket pólóra vetkőztették és ott álltunk egymással szemben egy szál p.nciban.

nekem megalázó volt.

a másik, nem oda tartozom, de ott volt az orvosom. összesen 3x véreztem, egyszer vizsgálat nélkül küldtek el, hogy vetéléssel a körzetes kórházat keressem fel, 2x ugyan megvizsgáltak, de elküldtek, hogy nem oda tartozom. az utolsó 35+6 naposan volt, közölték, hogy ha még 2 napig húzom akkor mehetek hozzájuk! még az orvosom is el volt hűlve.

viszont a szülésemet nagyon kellemes élménnyé tették :)

2014. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9., ezt nem értem. Miért kellett pucérra vetkőzni?
2014. szept. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!