Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapesten melyik kórházban...

Budapesten melyik kórházban szültetek? A Bajcsyban szörnyen bunkók voltak velem, váltani szeretnék.

Figyelt kérdés

12. heti UH-ra két hét folyamatos telefonálgatás után sikerült időpontot szereznem. Gyanús volt, hogy a 10. hét végére adták, de a védőnőm azt mondta, menjek csak el. A szonográfus erre ma minősíthetetlen stílusban elkezdett velem ordítozni, hogy miért most jöttem, túl korai. Egyszerűen képtelen voltam megértetni vele, hogy ők adták az időpontot. Elmondott mindennek és úgy üvöltött, hogy a folyosón lehetett hallani. Végül sírva jöttem ki a vizsgálóból.

Szóval valahol máshol szeretnék majd szülni, melyik kórházat tudjátok tényleg jó szívvel ajánlani?



2014. szept. 15. 09:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10es, jó kérdés, mai napig nem jöttem rá.... :(
2014. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Csak megütötte a szememet. Ez nagyon gáz! És amíg egyet uh-oztak, a többi ott nézte őt meztelenül? Bocs, de annyira beteg...
2014. szept. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

neeem, volt egy pici függöny az asztal és a "váró" között :D

ja és persze ebből adódóan apuka nem jöhetett be....


mondjuk azt hozzá tenném, ez most jutott eszembe, hogy pont akkor újították fel az osztályt, lehet, hogy azóta változott ez, legalábbis remélem!

2014. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ennyire bunkók a Bajcsyban??

Megkérdezhetem, ki az orvosotok? És ki az a kedves szonográfus?

2014. szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Most akartam felkérni Polgár doktort, hogy legyen az orvosom, de ezek után nem kérem fel, mert nem vagyok hajlandó a Bajcsyba betenni a lábam a történtek után, ő meg csak ott vezet le szüléseket.

Mindenki azt mondja, hogy kár egyetlen bunkó alkalmazott alapján megítélni az egész kórházat, meg hogy bárkinek lehet rossz napja, stb.

De ez van, gyomorgörcsöm van a gondolattól is, hogy mégegyszer oda menjek.

Keresztes Évának hívják a hölgyet, ő az egyetlen szonográfus a kórházban.

2014. szept. 17. 16:38
 16/21 anonim ***** válasza:
Huh ... Pedig Polgár dokit tényleg dicsérik. De abszolut megértelek. Csak nekem több ismerősömet "megríkatta" az említett hölgy ...
2014. szept. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én Szécsényihez jártam, egy tündér volt, de nála is minden probléma "belefér", amikor panaszkodtam a folyásomra, bármiféle kenetvétel vagy tenyésztés nélkül felírta a Pimafucint ...
2014. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

#16-os,


ha szépen megkérlek, megtennéd, hogy ezt leírod kommentben a praxis.blog.hu-n is? A legfrisebb bejegyzés az enyém. :)

Előre is köszönöm. :)

2014. szept. 17. 17:15
 19/21 anonim ***** válasza:
A szobografisnak van egy stilusa ,de azt nem kell felvenni. Csak miatta pedig felesleges korhazat valtani. Parasztok mindenhol vannak sajnos. Szakmai szempontbol meg nagyon jo a bajcsy. Mind orvosok,mind szulesznok. Uh-ra meg halisten olyan surun nem kell menni:) meg amugy is elfelejt mire legkozelebb mesz, addigra meg jobb napja lesz:)
2014. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
csodálkozol? a bajcsy egy retek kórház, mindenki messziről kerülje el aki teheti
2015. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!