Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is undorító a...

Szerintetek is undorító a viselkedésük vagy csak túl reagálom?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 19:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Mit reagálsz túl?
2014. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem undorító, fujj.
2014. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, véletlenül nem mentette el amit írtam.

Tehát.

Van egy bátyám akivel egy kicsit meg szakadt a kapcsolatunk, anyunak és nekem. Ő 21 éves , nem régen meg tudtuk, hogy a párja várandós és fel hívtuk őket , hogy beszélgessünk segítsünk nekik. Első találkozásnál úgy tűnt minden rendben van , rendesek voltaj ők is .

Majd a második találkozásnál ( 2 hét telt el közte) kicsit kiakadtam.

Anyu nagy lelkesen kérdezgette milyen ruhákat vegyen , meg hogy majd néz kiságyat ( olcsóbbat mert sajnos nincs sok pénzünk). Erre a bátyám párja azt mondja : " Minek venni még cuccokat a gyereknek ? Ráér nem?! Egyébként is , majd kiosztjuk kinek mit kell vennie ."

Nagyon fel idegesítettem magam rajta..

2014. szept. 15. 19:57
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem túlreagálod :-)
2014. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is.
2014. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá , a hetedik hónap végén jár de még semmi sincs meg a gyereknek...
2014. szept. 15. 20:02
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

Viszont lehet, hogy már mindent pontosan kinéztek és elterveztek.


Fontos dolog a gyerek mellett a segítség. Viszont jobb, ha inkább kérdeztek, mint kijelentitek, hogy ebben és ebben segítetek. Én anyukámmal rengeteget vitatkoztam, nehezen érti meg, hogy arra van szükségem, amit kérek, nem arra, amit ő gondol...

2014. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Nekem csak az nem tetszik,hogy "kiosztjuk ki mit vegyen'
2014. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Előzővel teljesen egyetértek. Még annyit, hogy nem tudjuk és nem is számít, mi történt a múltban, de nem tudom, te hogy reagálnál, ha felbukkanna hirtelen a semmiből az anyósod, meg a sógornőd és vásárolni akarnának a születendő gyerekednek, olyan dolgokat, amit esetleg ti már kinéztetek. Talán konkrét elképzelésük is van, csak nem akarták anyukádat megbántani, hogy nem vehet semmit. Neki ti idegenek vagytok, lehet, hogy nem tud a helyzettel még mit kezdeni.
2014. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Felbukkan a multbol???? 21 eves a batyja.
2014. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!