Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Halloweenre milyen jelmezt...

Halloweenre milyen jelmezt terveztek a gyerekeknek? :-)

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%

Ennyire azért nem érek rá.


Ja, és itt halottak napja van, amit nem nagyon kéne ünnepelni. Szánalmas ilyet tanitani a gyereknek

2014. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Első ne légy már ennyire negatív, bölcsiben, oviban lehet, hogy szerveznek beöltözős bulit.


Az enyém Superman lesz, ha nem betegszik meg éppen (már farsangkor is az lett volna, de akkor épp beteg volt)

2014. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Elég gáz, ha a bölcsikben, ovikban szerveznek ilyeneket. Magyarországon halottak napja van, amikor nem kell bulizni.
2014. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Halloween: október 31

Mindenszentek: november 1

Halottak napja: november 2

2014. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
Magyarorszagon kb annyi ertelme van Halloweent unnepelni, mint az USAban Marcius 15.-et. De ha igy haladunk, lesz itt meg Halaadas is....
2014. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%
ha egyszer lesz gyerekem, ő nem fog részt venni ilyenekben. Én abszolút az Amerika-majmolás ellen vagyok. Az utolsó válaszolóval értek egyet.
2014. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerintem vidam kis nap lesz. Mi,mindharman, kaloznak oltozunk :-) . Persze,megertem azokat a szuloket akik nem tartjak. Miert is csinalnanak egy vidam napot a gyerkocoknek. Biztos nem lesznek szomcsik ,ha latjak a tobbi gyereket beoltozve,jokedvuen...:-D . Mindegyajd a temetobe ,halottak napjan jol erzik magukat..NEM
2014. szept. 16. 20:02
 8/16 anonim ***** válasza:
25%
Hát kérdező, normális embernek szomorúság, ha meghal valakije. ..
2014. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
Ne aggodj, csinálok énis vidám, boldog napot a gyerekeimnek, de az nem a halottak napja lesz... 1es voltam
2014. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Semmilyet. Szerintem se az a megfelelő időpont bulizni. Az oviban se szerveznek programot. Szerencsére.
2014. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!