Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segítség, két gyerekes anya...

Segítség, két gyerekes anya leszek? Más is tele volt aggodalommal?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt a párommal ,kislányunk 9 éves . Most nagyon úgy néz ki (miután nekem pontos szokott lenni a havim ) ,hogy úton a kistesó . Bár még csak 2 napja késik ..de én teljesen össze vagyok zavarodva .Az igazság az ,hogy beszéltünk a kistesóról ,de nem mostanra terveztük ,hiszen párom külföldön dolgozik és előbb a kiköltözést szerettük volna megoldani . Nem vagyunk már tinik ,de ezúttal bizony mi is fordíthattunk volna nagyobb gondot a védekezésre tény .. (6 hónapja volt egy komoly betegségem ,és a fogamzásgátlót nem szedhettem ,legutóbb mikor itthon volt a párom volt ,hogy megszakítással 'védekeztünk' ) Szóval most, hogy késik ,bár tudom ez a 2 nap még semmi ,kicsit be vagyok "tojva " .Ha tényleg terhes vagyok ,megváltozik minden ,bonyolultabb lesz a kiköltözés ,eddig olyan jó kis hármas egységet alkottunk a lányunkkal,fogom e ugyanúgy szeretni a kistesót .. És a legrosszabb ,tudom ,édesanyám nem fogja kitörő örömmel fogadni ,ha másodjára is nagymama lesz .Tudom ,nem neki szül(ném)a babát ,de azt sem tudo ,hogyan közöljem vele,ha úgy alakul ,hogy babás vagyok ? Én egyke vagyok ,és anyám felelőtlenségnek tartja ,ha valaki a mai világban 2 .gyereket vállal .Pontosabban csak nálam szerintem ,mindig mondta is ,hogy remélem nem lesz még egy gyerek stb ..Anyu elég érdekes személyiség ..Neki az a valaki ,aki tehetős stb ..Nos az én párom nagyon szomorú gyerekkort tudhat a háta mögött . Tisztelem becsülöm ,hogy olyan jó ember lett belőle ,amilyen .De sajnos anyu nem fogadja el őt ,pontosabban csak tudomásul veszi .. mert ő nem ilyet képzelt el mellém . (nem roma ,mielőtt megkérdeznétek .)Pedig becsületes ,olyan aki szó szerint a családjáért él . Szóval ,most hogy én ezt így leírtam előttem is világossá vált ,hogy az a félelmem ,anyám miként reagálna ,hiszen mikor az elsővel teherbe estem akkor is ki volt akadva ,nem örült (ma más imádja az unokáját ) . Bocsi ,ha hosszúra sikerült ..de jólesett kiírni magamból . :-)

2014. szept. 21. 18:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , nagyon aranyosak vagytok . Időközben kiderült , hogy mégsem vagyok állapotos , sőt meg is jött .
2014. szept. 25. 03:41
 12/12 anonim ***** válasza:
Én csak azon aggódtam, hogyan fogadja/fogadják a gyerek/gyerekek a kicsit. Azóta 3 gyermekem van, minden remek.
2016. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!