Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van értelme a nestlé gabonapel...

Van értelme a nestlé gabonapelyhekkel bevitt vitaminnak? Ezek felszívódnak és hasznosulnak?

Figyelt kérdés
Nyilván nem erre alapozom gyerekeim vitaminellátását, csak érdekel.Nem nagyon szoktam venni ilyet,meg alapból ezek szintetikus vitaminok...ezért nem tudom,hogy vajon hasznosul egyáltalán?
2014. szept. 29. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szeritnem olyan mintha gyógyszerbe kapná, tehát biztos felszívódik valamennyire.

De egy műsorba hallottam, hogy ezeket azért vitaminozzák, hogy a gyerek mikor kéri, mert nyilván kéri mert finom :) a szülő mondván, hogy vitamin van benne talán megveszi. Szvóal inkább a szülőkre hatnak, hogy nem annyira káros, mert vitamin van benne.

Szeritnem mértékkel nyugodtan ehet ilyet a gyerek, pl a nesquick kakaóban is van vitamin, de nyilván az ember nem ezzel fedezi a gyerek vitamin szükségletét, de finom, a gyerek megissza, így ezt veszem. Attól a napi 1 pohár kakaótól nem lesz baja, semmivel nem jobb a bolti kakaós tej.....

2014. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ártani nem fog és meglátásom szerint használni sem. Mármint a vitamin része. A gabona részének talán van értelme.
2014. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elenyésző, de már csak a "nestlé" szó után feltenném a kérdést, hogy mennyi a cukortartalma? Mert az felszívódik és "hasznosul", az tuti.
2014. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez igaz. :)

2-es vagyok

2014. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!