Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 évesen korai kivinni lábbal...

1 évesen korai kivinni lábbal hajtható motorozni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, de szerintem korai.
2014. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak ne menjetek messzire, mert hamar elfárad ebben az új terhelésben, és cipelheted a kicsit is, meg a motort is......
2014. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudja hajtani, tolatni is. Csak kintre, persze nem messze. Mert biztos 10 percnél több nem kéne.
2014. szept. 30. 11:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudja hajtani próbáld meg nem vesztes semmit. Nekem 18 hónaposan kezdte el hajtani. Most 20 hónapos de alig tudom követni. :D

De nekem ő nehezebben barátkozott meg a járművel, és a lába is most kezdett el leérni nem régen, meg ahogy hajtotta volna mindig a kerékbe ütközött a lába. Mihelyst rájött a technikájára sikerült is és élvezte, ha szereti és akar vele menni vigyed persze. :)

2014. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 domamama ***** válasza:

Ha tudja hajtani, és irányítani, akkor nyugodtan. De szerintem érdemes babakocsit is vinni. Persze előtte találd ki, hogy hogyan tudod a babakocsira ráakasztani a motort, hogy ne kellejen cipelni.

Az én kisfiam 15 hónapos, és most kezdi hajtani. Én úgy látom rajta, hogy elég neki itt a lakásban.

2014. okt. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát levittem. Hajtotta is, néha-néha megálltunk. Babakocsit nem vittem. Nos, annyira hajtotta magát, hogy arccal előre esett egyett. Kis horzsoláss a száján, de nem vészes, majd hajtotta tovább. Hamarabb untam én meg, mint Ő. :)))
2014. okt. 1. 11:23
 7/8 Hannibal82 válasza:
Csak ha már kiviszed, legyen annyi eszed, hogy nem hagyod, hogy idős emberek lábára ráhajtson, vagy ha nincs annyi eszed, kérj bocsánatot az illetőtől, ha már nem bírsz utána futni és időben megállítani.
2014. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
....... Piacra vittem ki motorral:D. Ahol jó sokan vannak!!!
2014. okt. 2. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!