Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 napos menszesz keses allando...

3 napos menszesz keses allando mindjart megjon erzes mi lehet ez?

Figyelt kérdés
teszt negativ.ma reggel is csinaltam egyet.reggel azt hittem tuti megjott de nem.szeptemberbe mar nem kezdtem ujabb level fogamzasgatlot megszakitassal volunk egyutt
2014. okt. 2. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszer abbahagyásakor borulhat a ciklus, szóval késhet terhesség nélkül is.
2014. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha a gyogyszer miatt kesik akkor miert van allandoan mindjart megjon erzesem?reggel is azt ereztem hogy tuti megjott de semmi
2014. okt. 2. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert a gyógyszer hatással volt a menzeszre is, megszünteti pl. a PMS tüneteket, ún. megvonásos vérzés van ilyenkor. Egész más, mint gyógyszer nélkül. Ennek ellenére terhes is lehetsz, és elképzelhető, hogy később volt ovulációd, vagy épp most van és azt érzed. Várj néhány napot, vagy megjön, vagy tesztelj újra.
2014. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, mi lett a végén? Hogy vagy?
2014. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!