Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem csinálnak tesztet?

Paraszt_Mári kérdése:

Miért nem csinálnak tesztet?

Figyelt kérdés

Ma már vagy a 10. olyan kèrdést olvasom ,hogy késik a mensi meg hogy tüneteim vannak , "lehetek terhes?" De nem csináltam tesztet...

most olyan nehéz meg venni egy 500 tesztet és meg csinálni? Bocsika csak kicsit már bosszantóak ezek a kérdések. Tudom akkor ne olvassam de akkor is.Ez nem gàz?


2014. okt. 3. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem őket. Azt hiszik belelátunk a testükbe.
2014. okt. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, ezek ugyanolyan kérdések, mint az "iszonyúan/rettenetesen RETTEGEK, hogy baj lesz-e abból, hogy..."


1. Miért nem előtte tetszett rettegni és utánanézni? (Google a barátod)

2. Ha orvosi probléma, akkor miért nem a kezelőorvosát kérdezi, aki érdemben is tud válaszolni, mert megvizsgálta, látta a leleteit, ÉRT HOZZÁ. Miért itt kell vadidegeneket kérdezgetni, akiknek se elegendő információjuk, se hozzáértésük.

2014. okt. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Meg amikor ettem valamit és ugye nem lesz baja a babànak mert most nagyon megijedtem....

miért nem kérdez előbb ?

Meg az adtam valamit a gyereknek ugye nem baj? Uhhh

2014. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ennyi eszük van...
2014. okt. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Másik kedvencem a " görcsölök és vérzek mit csináljak?" Hat ha trehes vagyok és akármilyen hülye is akkor is megrèműlnék és dokihoz rohannék nem a gép elött ücsörögnék!
2014. okt. 3. 10:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet, h azért nem csinálnak tesztet, mert nincs otthon 500 ft kp., amivel elsétálhatna a gyógyszertárig, de gyerek az kell, mert meg lett mondva, ahová az isten báránykát ad,oda legelőt is fog.


Vannak ilyenek, mindig is voltak, akik maguktól egy mukkra sem képesek, akiknek 25 évesen is meg kell mondani, h mit csináljanak. Akiknek megmondják, h terhesen nem lehet nyers tojást, erre az anyjánál bepakol habos sütiből, utána meg itt pánikol, hogy lesz -e baja tőle és mondjuk meg mi. Az nem jut eszébe, ha már ilyen ostoba volt, akkor felhívja az orvosát, vagy védőnőt vagy google vagy leveszem a könyvespolcról a könyvet...mondom, maguktól semmire sem képesek, gyerekek még egy bazi nagy felnőtt testben, akik felnőtteset akarnak játszani.

2014. okt. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem azért, mert ezeknek az embereknek semmirevaló az élete. Gondolj bele, akinek értelmes, kreatív munkája van, az nem unja halálra magát annyira, hogy figyelgeti a testét.


Nekem pl. néha csak este 6-kor jut eszembe, hogy ma még csak 2 gumimacit ettem, semmi mást. Az, hogy fájt-e közben a hasam, azt nem tudom megmondani.


Ja, és nekem a tesztelősek a kedvenceim. Miért nem lehet tök ingyen megvárni, hogy megjön-e. Nem, ők négy nappal a menzesz előtt tesztelnek, aztán meg sírnak, hogy negatív...Őrültek tudnak lenni az emberek:))

2014. okt. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ja, és nekem a tesztelősek a kedvenceim. Miért nem lehet tök ingyen megvárni, hogy megjön-e. Nem, ők négy nappal a menzesz előtt tesztelnek, aztán meg sírnak, hogy negatív...Őrültek tudnak lenni az emberek:))"


És mindig van jó pár birka, aki odaírja, hogy az enyém is ilyen volt és lám itt szuszog mellettem az x hónapos gyerek...


Vagy a kedvencem,ami a prímet viszi: Ti is látjátok a második csíkot??? A tök negatív teszten...

És persze ott is akad szép számmal, aki oda tudja hallucinálni azt a második csíkot és ezzel "biztatja" a kérdezőt!

2014. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon kevés a jövedelmünk, a gyerek azonban semmiben nem szenved hiányt. Ami nincs, mert luxus, arra én is azt mondom, hogy majd ha segít a jó Isten lesz, ha nem akkor meg nem esek kétségbe, de erre gyereket nem vállalnék. Na mindegy. A kérdésre válaszolva: én sem értem, hogy miért vannak ezek a kérdések, amikor van rá kézenfekvő megoldás. Ez olyan mint a két csíkos?? témakör. Ha terhes vagyok akkor két csíkos ha nem, akkor nem. Nem fordítgatom, meg bűvölöm, hogy látszódjon. Számolom, mert húú mert már 4-5 meg nem tudom hanyadik dpo, mert most ez a divat :/ Nem tudom ilyenkor sírjak vagy kiröhögjem :)
2014. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2014. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!