Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet a szülés után is...

Hogy lehet a szülés után is nőnek maradni? Sokan mondják de nem értem, hogy értik. El magyaráznátok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Szepen feloltozni, hajat megcsinalni, sminkelni -mar ha amugy is szokott valaki. Elfelejteni a kinyult, szakadt, foltos ruhakat. Nem csak a gyerek korul forogni a vilagnak.
2014. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Ez alatt azt értik, hogy szülés után ne csak a baba legyen az egyetlen, amivel foglalkozol, hanem egyrészt az apára is jusson idöd, de föként magadat ne hanyagold el.


Baba mellett is fontos, hogy tiszta, rendes (nem kinyúlt, nem szakadt) öltözetben legyél, hajad megmosva (nem kell fodrászremek a fejedre, síma haj böven megfelel, amit nem kell beszárítani, stb. csak mosni és kész), adj magadra a lehetöségeken belül. A ruhád legyen kényelmes, könnyen mosható: csinos nadrág - akár melegítö is, ha nem lestrapált -, póló vagy hasonló felsörész, amit gyorsan lehet mosni és nem fontos vasalgatni. Amennyire lehet, próbáld visszaszerezni a terhesség elötti súlyodat - nem drasztikus fogyókúrával, csak kicsit odafigyelve a kajára.

Sajnos sokan a szülés után "feloldódnak" a gyerekben, és elhanyagolják magukat meg a társukat.

2014. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Mit nem értesz ezen?

Ugyanúgy igényes maradsz( persze ha azelőtt sem voltál az akkor mindegy),rendszeresen mosol hajat,ha lenő levágatod,vagy jársz kozmetikushoz vagy te magad szőrtelenítesz,nem hagyod el magad,minimális sminket teszel fel nem jársz tejfoltos,kinyúlt mackóban,felöltözöl normálisan,figyelsz magadra, az igényeidre is, a párod nem hanyagolod el ahogy az együttléteket sem,tulajdonképpen azt jelenti,hogy nem bolondulsz bele a gyerekedbe és nem csak Ő fog számodra létezni.

2014. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én meg a kérdésed nem értem. :) Talán ha egy nő szül, utána már férfi lesz? Vagy mi? Értem én a lényeget, de ez tök hülyeség.

31 évesen szültem először és utána éreztem azt, hogy húúúú igazi nő lettem! Rátaláltam a stílusomra, kifinomultak az érzékeim, igazán igényem lett a szépre körülöttem. Mind ruhákban, mind az otthonunkban. Szexinek kezdtem érezni magam és ez azóta is tart. Sőt, még azt is be kell valljam, hogy a szexuális életünk is szüés után teljesedett ki.

Szóval, ha az a kérdésed, hogy egyes nők, hogyan képesek szülés után is nőnek maradni, arra az a válaszom, hogy egyszerűen. Reggel pici smink, csinos ruhák, vagy legalábbis, nem a férj kinyúlt mackója. :) Csak ápoltnak kell maradni és ennyi. És aki azt mondja egy gyerek mellett, hogy erre nincs ideje, annak igaziból maximum kedve nincs. Mert napi 10 perc reggel és 20 perc este, mindenkinek kell, hogy jusson önmagára.

2014. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Na erre járt egy leharcolt anyuka pontozni..
2014. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Jaj, elég iq- harcos kérdés...

Hogy lehet nőnek maradni szülés után? Úgy, ahogyan szülés előtt is nő voltál, volt valamilyen stílusod és ezt szülés után sem felejted el!

2014. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
5-ös válaszoló sírok a röhögéstől... :-D :-D
2014. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azért mondják, mert sok nő a szülés után zsíros hajú, kinyúlt mackós szoptatógéppé válik, akkor is, ha előtte tip-top, dobozból kilépett Barbie baba volt.

Nem kell kiskosztüm, meg mértani pontossággal beszárított haj (mert az igénytelen anyukák rögtön ezzel támadnak) de a legócskább lyukas, kinyúlt macinaci-xxxl-es póló helyett egy méretben megfelelő, foltmentes, nadrág és egy egyszerű, könnyen tisztítható felső, és tiszta haj nem olyan nagy dolog, hogy ne lehetne kivitelezni.

2014. okt. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy hogyan nem lehet.
2014. okt. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én magam is jobban érzem magamat és aktívabb vagyok, ha csinos vagyok és ápolt

reggel is, igyekszem rendbetenni magam, akkor jobban indul a nap

és a több gyerek se indok az elhanyagoltságra

nekem mindig azt mondják, nem látszik meg, hogy 6 gyerekem van.

Pedig nem divatozok, nem festem a hajam, csak rendbe van, és olyan ruhát veszek fel, ami jó az alakomra és kényelmes

mondom, mert van valami leírás, hogyan kell kinézni egy hatgyerekes anyukának? ja, nincs

2014. nov. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!