Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtok olyan tanfolyamokat...

Piroska és a farkas kérdése:

Tudtok olyan tanfolyamokat amiket GYED alatt ingyenesen lehet végezni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Ilyen nincs.

Sajnos azért mert valaki gyeden van, nem végezhet ingyenesen semmilyen iskolát.

Én is kifizettem a tanfolyamot részletekben. Kedvezményt adnak.

2014. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Duolingo? Coursera? Igaz ezek mindig ingyenesek, de GYED alatt van idõd rájuk. Bármikor félbe lehet hagyni õket, ha sírni kezd a gyerek, vagy valami más helyzet van, és utána, ha elrendezted a dolgot, ugyanonnan lehet folytatni.

[link]

[link]

Elõbbin nyelveket lehet tanulni, utóbbin egyetemi kurzusokat lehet elvégezni.

Courserához angoltudás ajánlott, mert a kurzusok 90%-a angolul van (és magyar kurzus legjobb tudomásom szerint nincs). Szóval, ha még nem tudsz angolul, kezdd a duolingóval.

Még az academic earth-szel van tapasztalatom, de az szerintem annyiban rosszabb a courseránál, hogy nincsenek kvízek meg beadandók, szóval nem igazán tudod lemérni, hogy az anyagnak mekkora részét sajátítottad el.

2014. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Félreértés ne essék, hasznavehetõ papírt nem kapsz ezektõl az oldalaktól az elsajátított tudásról, de a késõbbiekben megkönnyítik a dolgokat. Illetve effektíve pénzt is spórolhatsz, hiszen ha a duolingóval például leraktad az alapokat, sokkal kevesebb órát kell majd venned nyelvtanártól, is így olcsóbban juthatsz nyelvvizsgához.
2014. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Nem ismertem ezeket, köszi, h megírtad.
2014. okt. 11. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!