Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Második gyerek kérdés? Hogy...

Gabi86 kérdése:

Második gyerek kérdés? Hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés
Anyagilag végülis bele férne ketten 300e körül keresünk,de a párom nem szeretne vagy legábbis még biztosan nem.ő mondjuk gyerek előtt is 1 szertett volna és most sem igazán hajlik rá,de mondjuk néha mondja majd ha még egy lesz akkor.... ők 4vannak testvérek és eléggé szegények voltak,volt hogy ennivalóra sem volt elég és ő ezért nem szeretne.16 hós a lányunk és én úgy érzem hogy neki állhatnànk.28 vagyok és 30 éves korom előtt szeretném a következő babát.az sem biztos hogy összejönne.akkiknél volt ilyen,hogy nem értettek egyet hogy alakult vagymivel győztétek meg a párotokat?vagy szerintetek ne erőltessem?kérlek csak normális választ írjatok.köszönöm előre is.
2014. okt. 12. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd. Ha nyomás hatására egyezik bele, arra rámehet hosszútávon a házasságotok is.
2014. okt. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva voltak a szerepek. Nem sikerült meggyőznie az exférjemnek. És igen, ez eléggé komolyan közrejátszott abban, hogy ex lett belőle.

Megállapodtunk abban, hogy egy gyerekünk lesz, ahogy ti is. Ha ez neked nem felelt meg, miért vele alapítottál családot?

2014. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
én azzal érvelnék, hogy a gyereknek szüksége van testvérre! most is és felnőtt korában is
2014. okt. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Ekkora fizetésre én sem vállalnék második gyereket, egyel is épp ki lehet jönni belőle. Majd ha jobban kerestek.
2014. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsóval ne foglalkozz,képtelen jól bánnia pénzzel.

A keresetetekbe belefér szerintem egy 2. gyerek,nem kevés pénz.

Ne erőltesd de beszéljétek meg,mint két felnőtt,hogy hogyan legyen.

2014. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.főleg kedves utolsó.azért vele alapítottam családot mert őt szeretem,nem hobbyból.a pénz meg szerintem sem kevés vanna családok ahol még ennyit sem keresnek és mégis vígan élnek.
2014. okt. 13. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!