Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elegem van már mindenből. A...

Elegem van már mindenből. A családom nem szeret, a párom zsarol, nincsenek barátaim, nincs senkim akivel beszélgethetnék. Félek, hogy nem bírom sem lelkileg sem idegileg :- ( Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 27. 15:24
 1/7 anonim válasza:
100%

Keress más párt, és barátkozz emberekkel.

Mi az oka annak, hogy a családod nem szeret, mit csináltál?

2014. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a párod legyen az expárod


keress társaságot, barátokat, járj el otthonról, ne legyél a 4 fal között...hidd el a sok sport, nagyon sokat tudna segíteni!!!

2014. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki nem szeret, az nyalja ki a se*gedet. Keresd meg azokat az embereket a világban, akik szívesen barátkoznak veled, akiknek nem esik nehezére téged szeretni. Új ismertségek, új utak, talán egy új párkapcsolat is. Mert a zsarolás nem éppen a legromantikusabb. Lépj ki a mostani helyzetedből, akármi is legyen az, mert ha nem vagy jól, akkor nem vagy jó helyen!
2014. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

hát ezt máshova is írtam,de itt is van értelme.remélem nem baj hogy nem írtam át az egészet.csak trollok miatt írtam.


van ez a trend hogy gáz hogy régen 1 emberrel leélték az életüket mindenki és milyen jó volt.

most meg egyik nap ez másnap az.talán a 2 ő között kéne lennie.

de inkább ha önmagunk és világ megismerésére törekednénk más lenne a helyzet.mindenesetre annyit elárulok ha olyan munkája,hobbija van bárkinek ahol sok emberrel találkozhat.teljesen más életvitel mint ha

pár ember közé be van zárva.életkortól függetlenül.


személyes tapasztalatom meg az hogy jobbak a laza kapcsik.

belső dolgokban is szívesen segítenek sokszor idegenek míg

akik közelebb álltak hozzám csak rosszat kaptam és évek

alatt bizony nem esett jól.lehet nekem nem volt szerencsém.

persze ha valakitől évek alatt sok jót kaptál meg lehet bízni benne,de nem kell elfogadni mindenki társaságát aki véletlenül melléd sodródott és szenvedsz mellette.

2014. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Miért nem szeret a családod? Mi bajuk veled? Mivel zsarol a párod? Miért érzed úgy, hogy mindenki utál? Ez így édeskevés egy normális válaszhoz.
2014. okt. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Válaszolj a feltett kérdésekre!!!!!!!!!!!!
2014. okt. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hasonlo helyzetben vagyok...nemhiszem, hogy lehet tenni valamit....én csak egy jó barátnőre vágyok, akivel tudnák beszélgetni, de erre is még csak várok, hátha egyszer
2014. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!