Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szült már valaki úgy természet...

Szült már valaki úgy természetesen, hogy a Doktor úr azt mondta császár lesz? Mert a magzat ferdén fekszi, vagy valamilyen más okból?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem az elején ferdén feküdt, de senki nem mondott ilyet, hogy ezért császároznának

de amúgy utána végig fejvégű fekvésű volt

2014. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, előzetes császár miatt program császár lett volna. Alányom másképp döntött, mire beértünk a kórházba teljesen ki voltam nyílva, 3. nyomásra kint volt a baba.
2014. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerekemnél harántfekvés miatt 38hétig császárra készültem- azaz készített a doki, de végül az utolsó napokban befordult és simán született.

A második gyerekemnek az uh-n látszott, hogy 4x a nyakán volt a k.zsinór, ezért akartak császározni, ez volt 34hetesen. 35hetesen még emiatt elmentem egy 4d-re, ott már csak 3x volt a nyakán. Végül 38hetesen 45perc alatt megszületett úgy, hogy teljsen letekeredett, pedig már lelkileg felkészültem, hogy császározni fognak. :)

Harmadik gyerekem is sokáig faros volt- ott is mondogatta a dokim, hogy császáros leszek-készüljek. De már mondtam rutinosan, hogy én ugyan biztos nem... Ő is befordult az utolsó napokban és simán született végül.

2014. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!