Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha majd már szeretnék visszame...

Ha majd már szeretnék visszamenni dolgozni, legyen jó munkám, felvegyenek munkahelyre, ehhez mit célszerű tenni most?

Figyelt kérdés
Amelyik munkakörben én dolgoztam, oda nem tudok visszamenni ...mármint nem tudom majd megoldani, hogy éjszakázzam, hétvgézzem, pirosbetűsözzem, túlórázzam a végtelenségig, muszáj lesz új munkát találnom, de félek, hogy ha megtudják, hogy kisgyerekes anyuka vagyok nemigen fognak örülni nekem.....Mi tegyek,hoyg versenyképessebb legyek, van ötletetek, Ti hogyan tudtok felkészülni azokra az időkre, hogy könnyebb legyen es sikerüljön?
2008. aug. 12. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán segít a tanulás,továbbképzés. Én egyfolytában tanulok,muszáj,különben elszalad mellettem a szakmám,amit választottam.Én erre esküszök.
2008. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az ismerősökre inkább. Mindenhol terjeszd, hogy munkát keresel, és mindenki tudjon róla. És valami csak adódi előbb utóbb. Ha már odáig jutsz, hogy konkrétan kell a meló, mindehova küldd el az önéletrajzod, még oda is, ahol nem hirdettek melót. Sokszor onnan is visszahívnak , ha van üresedés.

Nem könnyű, én már 3 éve nem találtam főállást, és én is félek kicsit, hogy mi lesz baba után. De adódott egy ismerős, aki önkormányzatnál dologzott, bízom benne, hogy addigra a meglévő diplomámmal sikerül valami arrafele...

2008. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!