Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyerek vállalását tartod...

Hány gyerek vállalását tartod ideálisnak és miért?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
kettőnek jut külön szoba es kettöre van penz..
2014. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Magunk részéről 3, mert 3 a magyar igazság :D Igazából, mert mi is 3-an vagyunk (igen nagy korkülönbséggel, 12 és 15 év van az öcséim és köztem), és imádtam, amikor végre nem egyke voltam, hanem 2 tesóm is van :) Férjemnek csak egy bátyja van, de ő is mindenképpen több gyereket szeretne, így kölcsönösen megállapodtunk a 3-ban :) Sajnos az első nagyon nehezen akar összejönni, de reméljük, hogy hamarosan megindulunk a nagycsaláddá válás útján!
2014. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit a pár érzelmileg és anyagilag is elbír.
2014. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Mi hármat szeretnénk, de legalább kettőt tartok ideálisnak, mert "egy testvér sokkal többet és mást tud nyújtani, mint a szülők". Ezt egyszer egy kétgyerekes anya mondta nekem, amikor arról beszéltünk, hogy kistesót tervezünk mi is.

Hármat azért, mert annyit fel tudunk nevelni szépen és nagy család pártiak vagyunk a párommal, mi is nagy családból származunk külön külön is.


Ideálisnak azt gondolom, amivel valaki a saját körülményeihez és életéhez képest el tud képzelni és fel tud nevelni.

2014. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Mi is hármat szeretnénk, esetleg 4-et, a harmadik után meglátjuk. Azért, mert a szívünk vágyik rájuk, és nem szenvednének hiányt semmiben. Ideális az, ami a szülőknek ideális, nincs általános szabály.
2014. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
2-3 gyereket tartanék ideálisnak, ennek ellenére egy babám van és nem is tervezünk többet. Mentálisan, fizikailag nekem sok lenne 2 gyerek. Anyagilag a mindennapokban nem lenne probléma, de a 3 gyereknek , nagy korában már nem tudnék lakást biztosítani. Így az ehykémnek már most meg van a lakása és majd a miénk is az övé lesz. Ezzel azt akarom mondani, hogy nem csak a jelenben gondolkozom, hogy van e elég pénzem, hanem a jövőben is.
2014. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Mi 1-et.
2014. okt. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Minden családban más az ideális. Van aki anyagilag megengedhetne akár 4-5 gyereket is de mentálisan elég neki egy akár kettő is.


Van aki többet szeretne de anyagilag nem megengedett, örül, hogy egyet bevállalhat.


Nekünk van egy lányunk és most próbálkozunk a kis tesóval, de se anyagilag nem vállalnék harmadik gyereket se szellemileg. :) 2 pont elég. :)

2014. okt. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3 volt az álmom mindig is,bár fiunk előtt 4-5 is szóba jöhetett volna,most úgy tűnik a 2 biztos de a 3. nagyon sok dologtól függ,bár még időnk van,de lehet aztán csak a 2.at vállaljuk be anyagilag érzelmileg is lehet nekünk ennyi a határ,még eldől egyenlőre egy 3,5 éves fiunk van.
2014. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3-5.


Szeretem a nagy családokat:)


Nekem 3 van.

2014. okt. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!