Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azok akik fiatalon vállalnak...

Azok akik fiatalon vállalnak gyereket (20 év alatt), azok miért vállalják be? Hiszen még semmit se dolgoztak szinte. Nincs karrierje, egzisztenciája.

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Mit foglalkozol te másokkal??
2014. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

a talpraesettek gyerek mellett is sikeresek, ki tudnak építeni karriert, stb


a balfékek gyerek nélkül sem fognak még 40 évesem sem sehova jutni


magyarán a kettő között nincs összefüggés


valaki csak megkönnyíti azzal a karrierépítést, hogy nem vállal gyereket, de aki sikerre született, annak nem kell gyerekre nem-et mondania

2014. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért kell ezt minden hónapba feltenni??!! Nem mindegy neked, nem neked kell mindent megoldani egy gyerekkel.


Amúgy meg nem mindenkinek megy csak úgy az abortusz, van aki nem tudja megtenni még akkor sem ha tisztában van vele h nem egyszerű!

2014. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

ezért válaszolhattam, hogy lepontozzanak..


az értetlenjei.

2014. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
minden nap ki fogja ezt a kérdést írni valaki?
2014. okt. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 évesen szültem, akkor is akartam. Nem tudtam eldönteni, mit tanuljak (ápolónőként dolgoztam szülés előtt két évet), védőnő vagy eü szakoktató legyek, viszont a gerincem miatt a 3 műszak iszonyú megterhelő volt, de imádtam.

Gyes második évében kezdtem el végül a sulit, és nem bántam meg, hogy így csináltam.

2014. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen lettem terhes, 20 évesen szültem. Lehet, hogy "szinte" semmit sem dolgoztam, de azért annyit már igen, hogy GYED-re el tudtam menni. Gyerek mellett szereztem először nyelvvizsgát, majd diplomát, egyetem alatt dolgoztam is részmunkaidőben (a szakmámban), aztán elmentem főállásban dolgozni. Nekem ez így teljesen megfelelt.
2014. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, a 2. hozzászólónak igaza van. Ismerek olyat is párat, aki 30 felett szült és még 40 körül is a szülei (és az állam) „csecsén” lóg, és olyat is, aki 20 alatt szült, és – bár tény, hogy eleinte a szülei segítették – 20 év múlva csúcskarriert, biztos egzisztenciát alakított ki magának.
2014. nov. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan emberek akik nem azért élnek, hogy növeljék a GDP-t a világban, és hogy karriert csináljanak. Miért csináljak én karriert? hogy a szomszédom felnézzen rám, hogy úúúú de jó neked hogy karriert csináltál.

Valakinek a személyes boldogság számít. Hihetetlen, hogy vannak olyan emberek, akik nem foglalkoznak másokkal, igaz?

Valakinek 50 évesen sincs karrierje, te nagyon okos kérdező

2014. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!