Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire lehet ártalmas egy 6...

Mennyire lehet ártalmas egy 6 hetes kismamánál az aktív talpalás vagyonőrként?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van amikor több mint 12 órás műszakjaim vannak, mivel biztonsági őrként dolgozom és olyan helyen vagyok ahol folyamatosan menni kell. Járt már esetleg valaki hasonló cipőben? Jó lenne tudni, hogy csökkentse, e a műszak óraszámait vagy ne.

2014. okt. 30. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg köteles a munkaadód könnyebb beosztást felajánlani számodra. Ha nem megy, akkor beszélj a nődokiddal. És nehogy félreértsd, de óvatosan a korai közléssel, az első trimeszterben bármi lehet.
2014. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm a 3. hónapban tudta meg, hogy terhes (menzeszelt addig). Így aztán ugyanúgy emelgette a 20 kilós kutyatápokat. Miután megtudta, akkor se változtatott. A kötelező 6 hetet töltötte otthon, de még az utolsó napjain is pakolta a zsákokat. Egészséges fiút szült, és neki se semmi baja. A terhesség nem betegség, hanem állapot.
2014. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az utolsó hetekig dolgoztam, napi 10 órában, és talpaltam én is bőven. Pakoltam is, igaz kicsit visszafogottabban, de minden munkámat el tudtam végezni. Az utolsó hónapokban fordult elő, hogy a sok állástól, tipródástól néha bekeményedett a hasam, akkor egy kiscsit le kellett ülnöm. Érezni fogod, ha sok, de akkor mindenképpen vissza kell kicsit venni.
2014. okt. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, tudom, hogy korai még meg meg szeretném várni a 12. hetet csak kicsit aggódom mert régóta vágyunk rá, hogy legyen pocaklakónk. Remélem semmi nem lesz :)
2014. okt. 31. 07:57
 5/5 anonim ***** válasza:
csak nyugi,nem hiném hogy gond lenne ,én 36 hétig dolgoztam oyan helyen ahol sokat kellet menem .
2014. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!